تزریق پرکننده (ژل) و چربی به چانه برای برجسته و شکل دادن به چانه

دسته‌بندی نشده


چانه برجسته یک عنصر مهم در یک چهره جذاب است. چانه کرکی می تواند به صورت نیرو ببخشد و به ایجاد تقارن و تعادل در اندام ها و ویژگی های صورت کمک کند.

برای افرادی که اندازه چانه متوسط ​​تا ملایم دارند ، پزشک از آن استفاده می کند تزریق ژل یا تزریق چربی عمل جراحی بزرگ کردن چانه را بدون جراحی انجام می دهد. این روشها جایگزین بسیار خوبی برای جراحی هستند.

برای متقاضیان غیر جراحی که می خواهند نتایج بالقوه خود را قبل از عمل ببینند ، این روشهای غیر جراحی اولین قدم عالی است.

ابعاد چانه می تواند تا حد زیادی بر زیبایی صورت تأثیر بگذارد و نقش مهمی در نمای کلی و تقارن صورت داشته باشد. ویژگیهای متعادل و متناسب صورت برای داشتن ظاهری زیبا از همه مهمتر است ، بنابراین چانه فرورفته یا نازک می تواند بر کل ساختار صورت تأثیر بگذارد. راه های برجسته کردن و کشیدن چانه به جلو ، تزریق ژل یا تزریق چربی، می تواند به تغییر شکل ، تغییر موقعیت و اصلاح چانه کمک کند تا چهره جذاب تر و طبیعی تر به نظر برسد. اگر از ظاهر چانه خود راضی نیستید ، متخصصان ما در کلینیک تناسب اندام رازی می توانند به شما کمک کنند. آنها می توانند چانه شما را برجسته کرده و تزریق های مختلف از پوست خط فک ، چین و چروک چانه ، چاله چانه ، چانه فرورفته و فک فرورفته را درمان کنند. برای اطلاعات بیشتر یا سفارش تزریق ژل یا چربی در چانه ، با شماره۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ لطفا تماس بگیر.

مزایای روشهای بزرگ کردن چانه بدون جراحی


بزرگ کردن چانه بدون جراحی مزایای زیادی دارد و می تواند بیشتر از روش معمول باشد چانه با استفاده از پروتزهای مصنوعی مزایای زیادی به همراه دارد.

 • روش ایمن و کم تهاجمی
 • نتایج بلافاصله قابل مشاهده است
 • درمان برگشت پذیر (اگر شخصی از آنچه می بیند خوشش نیاید ، می تواند آن را برگرداند).
 • بهبود سریع (اکثر بیماران می توانند روز بعد به سر کار بازگردند).
 • کانتور چانه دقیق و قابل تنظیم
 • ظاهر طبیعی و نتیجه زیبایی دلپذیر

این روشها برای چه کسانی مناسب است؟؟


روش های بزرگ کردن چانه با تزریق ژل یا تزریق چربی برای بیماران زیر توصیه می شود:

 • بزرگسالانی که به شکل چانه خود اهمیت می دهند و می خواهند آنها را تغییر دهند.
 • بزرگسالانی که به دلیل روند طبیعی پیری یا بی ثباتی وزن چانه پایینی دارند.
 • بزرگسالانی که می خواهند چانه مخروطی داشته باشند.
 • بزرگسالانی که تمایل دارند بی نظمی های چانه را اصلاح کنند.

به طور کلی ، مردان و زنان بزرگسال متقاضیان خوبی برای بزرگ کردن چانه هستند اگر سلامت کلی آنها خوب باشد.

مزایای تزریق ژل های مختلف به چانه


ژل های پوستی می توانند یک جایگزین غیر جراحی باشند پروتزهای چانه به بیمار یک چانه بزرگ و شفاف بدهید. ژل های پوستی از مواد مختلف ساخته شده اند و طوری طراحی شده اند که قسمت هایی از صورت را که حجم خود را از دست داده اند پر کنند. آنها همچنین می توانند برای افزایش حجم و قدرت در امتداد فک ، گردن و چانه استفاده شوند. ژل های چانه یک عمل جراحی محسوب نمی شوند ، بنابراین خطرات کمتری دارند ، زمان بسیار کمتری نیاز دارند و هزینه کمتری نسبت به پروتزهای دائمی چانه دارند. پزشک شما می تواند از بین انواع مختلفی از محصولات ژل پوست انتخاب کند. هر محصول متفاوت است زیرا ژل ها حجم زیر پوست چانه را پر می کنند و مدتی در ناحیه تحت درمان باقی می مانند. پزشک مناسب ترین نوع ژل را برای بیمار شما توصیه می کند.

اگر بیمار می پرسد آیا افزایش چانه می تواند ظاهر چانه او را بهبود بخشد یا به دنبال راه حلی کمتر تهاجمی برای تعریف بهتر چانه و فک است ، ممکن است بخواهد از ژل های پوستی به عنوان جایگزینی برای پروتزها استفاده کند. به

نحوه تزریق ژل

برای تزریق در ناحیه چانه ، پزشک چندین تزریق ژل پوست را در امتداد خط فک و چانه بیمار درست زیر پوست انجام می دهد. بسته به اینکه چقدر کار باید انجام شود ، این روش می تواند 10 تا 30 دقیقه طول بکشد و زمانی که به دفتر می روید می تواند انجام شود.

تزریق چربی چانه چه مزایایی دارد؟؟


مزایای تزریق چربی چانه عبارتند از:

 • استفاده از چربی خود بیمار (خود تولید شده)
 • چربی از باسن ، پهلوها ، رانها یا شکم گرفته می شود و یک خط باریک تر ایجاد می کند.
 • چربی منتقل شده اغلب می تواند پوست صورت را احیا کند.
 • نتایج می تواند بسیار طبیعی به نظر برسد.
 • نتایج می تواند طولانی مدت باشد.

نحوه تزریق چربی به چانه


این روش معمولاً تحت بیهوشی عمومی و بسته به حجم انجام می شود تزریق چربی محل درمان از 1 تا 4 ساعت طول می کشد.

این روش شامل 3 مرحله است: 1) برداشت 2) تمیز کردن و انتقال 3) قرار دادن

بازده

 • محلول حاوی لیدوکائین (منجمد) و اپی نفرین به ناحیه اهدا کننده (متورم) تزریق می شود.
 • از برش های کوچک در مکان های جداگانه برای قرار دادن یک لوله نازک متصل به کانول مکش استفاده می شود.
 • از کانول برای جمع آوری و مکیدن چربی از مناطق مورد نظر استفاده می شود.

تمیز کردن

 • چربی جمع آوری شده معمولاً توسط سانتریفیوژ یا فیلتر پردازش و تصفیه می شود.
 • سپس چربی خالص به سرنگهای کوچکی منتقل می شود که برای تزریق استفاده می شود.

بالا بردن

 • ناحیه بزرگ شده (چانه) استریل شده و یک برش کوچک در ناحیه جداگانه ای ایجاد می شود.
 • سپس سوزن یا کانول در چانه وارد شده و برداشته می شود. با هر قسمت ، یک خط کوچک چربی با دقت روی سطح پارچه معمولی قرار می گیرد.
 • این روش تا رسیدن به نتیجه دلخواه تکرار می شود.

مراقبت از چانه


برخلاف جراحی پروتز چانه ، تقریباً نیازی به زمان استراحت برای استراحت بعد از تزریق ژل یا تزریق چربی برای بزرگ شدن چانه وجود ندارد. بیمار باید بلافاصله فعالیتهای عادی خود از جمله کار و رانندگی را از سر بگیرد. با این حال ، تزریق چربی نیاز به ناتوانی کمی بیشتر از تزریق ژل دارد ، اما این حداقل ناتوانی است زیرا تزریق چربی یک روش کم تهاجمی است. ممکن است کمی قرمزی و درد در محل تزریق وجود داشته باشد ، اما بسته های Yahweh می توانند به سرعت این عوارض جانبی را از بین ببرند. روز بعد از تزریق ، ممکن است بیمار قرمزی را با آرایش بپوشاند.

ماندگاری نتایج تزریق


بیمار باید نتایج تزریق ژل را از روز بعد یا 2 روز پس از تزریق مشاهده کند. یقه و فک بسیار محکم تر و چانه روشن تر می شود. ژلها در فک ، چانه و گردن به مدت 6 تا 12 ماه باقی می مانند و پس از آن بی اثر می شوند و دوباره جذب بدن می شوند. در این مرحله ، بیمار می تواند تصمیم بگیرد که آیا مجموعه دیگری از تزریق ژل را می خواهد یا خیر.

از آنجا که تزریق چربی صورت بستگی به انتقال سلول های چربی زنده به محل های خالی دارد ، بهبود کلی در واقع یک عمر طول می کشد ، معمولاً یک سال. زیبایی درمان های تزریقی در این است که به محض شروع محو شدن نتایج می توان درمان را تکرار کرد.

عوارض تزریق ژل و چربی به چانه


وقتی ژل یا چربی برای ضخیم شدن ناحیه چانه تزریق می شود ، ممکن است بیمار دچار کبودی ، قرمزی ، حساسیت یا تورم شود. این علائم معمولاً حدود دو روز طول می کشد و می تواند به طور م withثر با آرایش پوشانده شود. اگرچه نادر است ، اما عوارض جدی تری ممکن است رخ دهد که می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • واکنش های آلرژیک به مواد تزریقی
 • عفونت ها
 • ژلهای تزریق شده از ناحیه تحت درمان حرکت کرده و توده هایی در زیر پوست ایجاد می شود. چنین توده هایی را می توان با ماساژ توزیع کرد.
 • مالیدن و لمس ناحیه چانه پس از درمان ممکن است خطر بروز عوارض را افزایش دهد ، بنابراین توصیه می شود حداقل تا یک هفته از این فعالیت اجتناب کنید.

هزینه تزریق ژل و چربی به چانه چقدر است؟؟


هزینه درمان بزرگ شدن چانه بستگی به مقدار ژل یا چربی تزریق شده برای بزرگ شدن چانه دارد.

تجربه و شهرت پزشک ، محل تزریق و سایر عوامل در تعیین هزینه تزریق موثر است.

همه افراد متفاوت هستند ، بنابراین بهتر است برای تهیه برنامه درمانی با پزشک مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *