تزریق فیلر (ژل) ، چربی و پروتز لب برای صاف و صاف کردن لب ها

دسته‌بندی نشده


لب های بزرگ و روشن همیشه به عنوان یکی از عناصر زیبایی شناخته شده اند. لب ها را با پروتز یا تزریق ژل یا تزریق چربی لب ها را بزرگ و درخشان می کند و زیبایی کل صورت را افزایش می دهد. به خصوص افرادی که لب های باریک دارند می توانند از این روش ها سود ببرند. زمان بهبودی پس از بزرگ شدن لب بسیار کوتاه است ، بنابراین این روش یکی از ساده ترین راه ها برای بهبود زیبایی صورت است.

زیبایی و ظاهر لب ها برای بسیاری از زنان و حتی مردان یک موضوع بسیار مهم است. با افزایش سن ، سطح استروژن کاهش می یابد ، بنابراین با گذشت زمان ، لب ها به تدریج حجم خود را از دست می دهند و باریک می شوند. لب های خود را بزرگ کنید تزریق ژل ایر تزریق چربی و ایمپلنت می تواند ظاهر لب ها را بهبود ببخشد و طبیعی به نظر برسد که لب های باریک بزرگ و شکننده باشند. کلینیک تناسب اندام رازی روش های تزریق چربی ، تزریق ژل (فیلر) و پروتز لب را انجام می دهد تا بر اساس جدیدترین روش های روز لب های شما را درخشان کند. برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت می توانید با شماره ها تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ لطفا تماس بگیر.

ایده آل برای متقاضیان بزرگ کردن لب


بزرگسالان در هر سنی می توانند کاندید مناسبی برای بزرگ کردن لب باشند. افرادی که به طور طبیعی لب های نازکی دارند یا لب هایشان به دلیل افزایش سن منقبض شده است ، نتایج بسیار خوبی از این جراحی به دست خواهند آورد. همه افرادی که مایل به انجام عمل جراحی بزرگ کردن لب هستند باید از سلامت کامل برخوردار باشند و انتظار نتایج جراحی را داشته باشند.

اقدامات قبل از عمل


بیماران قبل از انجام عمل جراحی بزرگ کردن لب باید از دستورالعمل های پزشک پیروی کنند. در مواردی که لیپوساکشن یا پروتز مورد نیاز است ، بیماران باید:

  • چند هفته قبل از عمل ، مصرف برخی داروها ، گیاهان و ویتامین ها را متوقف کنید.
  • بعد از 12 ساعت شب قبل از عمل از خوردن یا نوشیدن مایعات خودداری کنید.
  • هنگام مراجعه به کلینیک ، لباس های گشاد و راحت بپوشید.
  • هنگام مراجعه به کلینیک ، از آرایش خودداری کنید ، از جواهرات و لنز استفاده نکنید.

انواع روش های تقویت لب


بسته به نیازها و اهداف بیمار ، می توان از روش های مختلفی برای تقویت لب ها استفاده کرد تا به بیمار در رسیدن به ظاهر مورد نظر کمک کند. روشهای زیر موجود است:

پروتز لب

پروتز لب (ایمپلنت) یکی از روش های جدید بزرگ شدن لب ها است.

مزایای پروتز

ایمپلنت یا پروتز لب یک روش دائمی تقویت لب است که بیشتر از ژل های تزریقی برجسته و قابل مشاهده است و برای بیمارانی که لب آنها بطور طبیعی باریک است انتخاب خوبی است. مزیت اصلی این روش این است که نتایج دائمی و ژل های تزریقی موقتی هستند و پس از مدتی بدن آنها را جذب می کند.

جراحی پروتز لب

جراحی پروتز لب بسیار ساده است و حدود یک ساعت به طول می انجامد. پزشک ابتدا یک برش کوچک در لب ایجاد می کند. در بیشتر موارد ، برش هایی در گوشه لب ایجاد می شود. البته بسته به تکنیک جراحی ، برش ممکن است در جای دیگری ایجاد شود. سپس پزشک یک کانال کوچک در لب ایجاد می کند تا پروتز باز شود. باز كردن این تونل كوچك در لب برای وارد كردن صحیح ایمپلنت به لب و ایجاد نتایج طبیعی بسیار مهم است. سپس جراح پروتز لب را در این تونل قرار می دهد و آن را به بافت لب می چسباند. سپس پروتز لب به طول مناسب بریده می شود و برش ایجاد شده در لب بسته می شود.

پروتز لب چه عوارضی دارد؟

در مقایسه با سایر جراحی های زیبایی ، خطر و عوارض پروتز لب بسیار کم است. با این حال ، بهتر است از خطرات و عوارض احتمالی این جراحی آگاهی کامل داشته باشید. برخی از این عوارض احتمالی شامل رد پروتز در بافت بدن ، عفونت ، جابجایی پروتز ، ترک زخم جراحی و سفت شدن لب ها می شود. با انتخاب یک جراح واجد شرایط و با تجربه که از دانش بالایی در مورد انجام این جراحی برخوردار است ، می توانید خطر این عوارض را کاهش دهید.

تزریق ژل

یکی از راه های صاف کردن لب ها تزریق ژل (فیلر) به لب ها است.

مزایای تزریق ژل لب

پزشکان معمولاً از جرم استفاده می کنند و لب ها را برجسته می کنند ژل های تزریقی برای استفاده. روش های تزریق ژل و همچنین موادی که برای تزریق ژل استفاده می شود بسیار متنوع است ، بنابراین بیماران گزینه های زیادی دارند. اکثر بیماران می گویند بزرگترین مزیت تزریق ژل لب برای آنها این است که از نظر ظاهری اعتماد به نفس بیشتری دارند. تزریق زل ظاهر لب روشن و غنی را بازیابی می کند. به دلیل برجستگی لب ها ، اجزای صورت نیز با یکدیگر سازگاری بیشتری دارند.

ویژگی های تزریق ژل لب

بزرگ کردن لب با ژل با نتایج دلپذیری همراه است که فقط در 30 دقیقه ظاهر می شود. معمولاً نیازی به تزریق بیهوشی نیست زیرا خود ژل حاوی مقداری لیدوکائین یا بیهوشی دیگر است. نتایج تزریق ژل روی لب ها موقتی است ، زیرا بدن به مرور زمان این مواد را جذب می کند. ماندگاری این نتایج در افراد مختلف متفاوت است ، اما به طور متوسط ​​6 ماه است. معمولاً به بیمارانی که می خواهند پروتز لب بگیرند و لب های خود را بزرگ کنند ، توصیه می شود ابتدا ژل را به لب تزریق کنند تا ببینند پروتز لب نتایج مطلوبی را به همراه خواهد داشت یا خیر.

خطر تزریق ژل روی لب

اگرچه تزریق ژل لب معمولاً با عوارض جانبی بسیار نادری همراه است ، اما پاسخ بیمار به تزریق بستگی به نوع ژل انتخابی و میزان خوب درمان بدن او دارد. عوارض جانبی بسیار ملایم تزریق ژل شامل قرمزی ، کبودی ، تورم ، درد ، حساسیت و عفونت است. با رعایت چند احتیاط ساده ، این عوارض جانبی کاهش می یابد و همه این عوارض جانبی طی چند روز برطرف می شود. عارضه جدی تر و خطرناکتر واکنش آلرژیک به ژل تزریقی است که البته نادر است.

تزریق چربی

تزریق چربی یکی دیگر از روش های برجسته سازی و فرم دهی به لب ها است.

مزایای لیپوساکشن

برای بیمارانی که لب های بزرگتر و روشن تر را دوست دارند اما تزریق مواد خارجی به بدن را دوست ندارند ، این روش توصیه می شود تزریق چربی مناسب برای لب ها ژل های تزریقی از بافت بدن حیوانات گرفته می شوند ، اما روش تزریق چربی از چربی بدن خود بیمار استفاده می کند و نتایج بسیار طبیعی است. یکی از مزایای اصلی این روش این است که به ندرت باعث ایجاد واکنش آلرژیک در بیمار می شود ، زیرا ماده مورد استفاده از بدن خود بیمار گرفته شده است. تزریق چربی یک روش آسان و سرپایی است و بهبود فقط چند ساعت طول می کشد ، پس از آن بیمار می تواند به خانه بازگردد و فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد. نتایج این عملیات بسیار طبیعی و ملایم به نظر می رسد. این نتایج برای 6 ماه تا بیش از یک سال باقی می ماند.

روش انتقال چربی

در مورد روش تزریق چربی ، قبل از هر چیز با کمک تزریق چربی مقداری چربی از بدن مانند شکم و ران گرفته می شود. این لیپوساکشن تغییرات قابل توجهی در این ناحیه از بدن ایجاد نمی کند مگر اینکه لیپوساکشن اصلی و لیپوساکشن به طور همزمان انجام شود. چربی تشکیل شده پس از لیپوساکشن غنی شده و با یک سوزن بسیار نازک با سرنگ به لب تزریق می شود. در حین تزریق ، تنها دو نقطه قرمز کوچک روی لب ظاهر می شود که شعاع هر کدام کمتر از 0.2 سانتی متر است.
تزریق چربی معمولاً تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می شود. انتخاب بیهوشی بستگی به جراح دارد. این روش برای بیمارانی که می خواهند چربی بدن را در یک یا دو ناحیه خاص کاهش دهند و در عین حال می خواهند لب های برجسته تری داشته باشند ایده آل است.

خطر تزریق چربی

تزریق چربی یک روش کم خطر است ، اما مانند هر جراحی دیگری ، ممکن است عوارض جانبی داشته باشد. این عوارض ممکن است در محل تزریق چربی یا تزریق چربی رخ دهد ، از جمله عفونت ، خونریزی ، تورم و درد خفیف. یکی از معایب این روش که پزشکان سعی می کنند تا آنجا که ممکن است با آن مبارزه کنند این است که تعدادی از سلول های چربی در حین انتقال چربی می میرند. جراحان باتجربه از روش های مختلفی برای جلوگیری از این امر استفاده می کنند ، به عنوان مثال ، به جای تزریق یکبار تزریق چربی ، مرحله به مرحله تزریق می شوند.

نتایج مورد انتظار بعد از لیپوساکشن


بزرگ کردن لب با تزریق ژل یا چربی یا پروتز لب معمولاً در مطب یا کلینیک پزشک انجام می شود. زمان بهبودی پس از بزرگ شدن لب در بیماران مختلف متفاوت است و بستگی به روش بزرگ کردن لب دارد. با این حال ، اکثر بیماران می توانند در یک روز به حالت عادی بازگردند مگر اینکه از بیهوشی عمومی برای جراحی استفاده شود. بعد از هرگونه عمل بزرگ کردن لب می توان انتظار تورم و کبودی را داشت. در صورت استفاده از روش تزریق زل ، تورم حدود یک هفته طول می کشد و در صورت استفاده از روش تزریق چربی ، تورم می تواند تا سه هفته طول بکشد. درد و ناراحتی بعد از جراحی بسیار ناچیز است و به ندرت نیاز به مسکن تجویز می شود.

هزینه بزرگ کردن لب چقدر است؟


هزینه بزرگ کردن لب در بیماران مختلف متفاوت است و به عوامل زیر بستگی دارد:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *