ترکیب احتمالی ولز مقابل ایران


تیم ملی ولز با ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان راهی جام جهانی شد تا پس از ۶۴ سال به نتیجه قابل توجهی در این مسابقات دست یابد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی ولز شگفت‌انگیزترین تیم سال‌های اخیر شده است و فوتبالیست‌های جدید این تیم پس از ۶۴ سال توانسته‌اند به جام جهانی صعود کنند و این بار ولزی‌ها امیدوارند که این کشور کوچکی باشد. واقع در بریتانیای کبیر، گروه به شبانه روزی.

ولز در دومین بازی خود در جام جهانی به مصاف ایران خواهد رفت. تیم دراگون به رهبری راب پیج در دیدارهای گذشته توانسته نتایج خوبی کسب کند و با توجه به جدول فیفا تیم قدرتمندی محسوب می شود و ستاره های باکیفیتی نیز دارد.

راب پیج در روزهای اخیر ۲۶ بازیکن ولز را معرفی کرد که گرت بیل کاپیتان و ستاره این تیم و همچنین آرون رمزی نیز در میان آنها حضور داشتند.

بنابراین، در این گزارش نگاهی به بازیکنان دعوت شده و بازیکنان اصلی تیم ملی ولز می اندازیم و وضعیت این تیم را مرور می کنیم:

تیم ملی فوتبال ولز

ترکیب نهایی ۲۶ نفره راب پیچ برای جام جهانی ۲۰۲۲ شامل چندین ستاره دهه گذشته و چند شگفتی است. گرت بیل همیشه در کانون توجه است و پیچ اصرار دارد که هیچ نگرانی در مورد آمادگی بیل (که اخیراً مصدوم شده است) ندارد.

ستاره های مشهوری مانند وین هنسی، جو آلن، آرون رمزی، دن جیمز، کریس گانتر و بن دیویس در این ترکیب حضور دارند. بازیکنان جوانی مانند هری ویلسون، اتان آمپادو و برنان جانسون نیز به تیم ملی ولز دعوت شده اند.

اکثر بازیکنان تیم ملی ولز در صعود این تیم به یورو ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰ نقش آفرینی کردند. اگرچه نام های جوانی هم هستند که می توانند داستان خود را در جام جهانی خلق کنند.

ترکیب احتمالی ولز مقابل ایران

قدرت ها

ولز پس از شکست ابتدایی خود در گروه E مقابل بلژیک در مرحله مقدماتی جام جهانی شکست نخورده است و با جمهوری چک، نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰، چهار امتیاز اختلاف دارد. شاگردان پیج روحیه عالی خود را برای شکست اتریش و اوکراین در پلی آف نشان دادند. این باعث شد آنها یک تیم قدرتمند در برابر شکست باشند.

یکی دیگر از عوامل ولز، نقش الهام بخش گرت بیل در تیم ملی است که هر سه گل کشورش را در مقدماتی جام جهانی مقابل اتریش و اوکراین به ثمر رساند.

ضعف

همانقدر که بیل الهام بخش و کلید این تیم است، سوال اینجاست که اگر بیل آماده نباشد و آرون رمزی روز خوبی نداشته باشد، چه کسی برای بیل گل می زند؟

ولز در ۱۰ بازی مقدماتی و پلی آف خود در گروه E 17 گل به ثمر رسانده است که بیل ۶ گل از آنها را به ثمر رسانده است. آرون رمزی که از اوج خود دور بود ۳ گل به ثمر رساند.

ترکیب احتمالی ولز مقابل ایران

ترکیب احتمالی ولز در جام جهانی:

ردیف (۱-۲-۴-۳): هنسی-دیویس، مفام، رودون-آمپادو، رمزی، ویلیامز، رابرتز-جیمز، جانسون-بیل.

در انتهای پیام