تردد آسان تمامی محورهای مواصلاتی کشورفرمانده مرکز اطلاعات و حفاظت راه های نیروی انتظامی در خصوص روان بودن ترافیک جاده ای در سراسر کشور گفت: و جوی که جاده ها با آن سروکار دارند.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگویی با ایسنا وی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای ترافیکی کشور، گفت: در محورهای شمالی کشور، محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت به صورت روان در جریان است. هیچ مشکلی برای حرکت وسایل نقلیه وجود ندارد.

وی با اشاره به وضعیت انسداد شریانی در محورهای کشور افزود: تنها محور ریگان – ایرانشهر در حالت انسداد شریانی است و این وضعیت در سایر محورهای مواصلاتی کشور دیده نمی شود.

فرمانده مرکز اطلاعات و کنترل نیروی ایمنی ترافیک درباره بسته شدن فصلی راه های کشور گفت: هم اکنون دو محور به صورت فصلی بسته است. این دو جاده هشتگرد – طالقان و لاسم – ارجمند هستند که این وضعیت در سایر محورهای کشور گزارش نشده است.

شیرانی درباره وضعیت جوی محورهای مواصلاتی کشور گفت: هیچ یک از محورها بدون پدیده جوی خاصی فعالیت جوی و ترافیکی برقرار نکرده اند.

فرمانده مرکز اطلاعات و کنترل راهداری نیروی ایمنی راه با اعلام شماره ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع سفر با این شماره تماس بگیرند تا از وضعیت جوی و جاده ها در جاده ها مطلع شوند. راحت ترین زمان و مسیر برای انجام یک سفر را انتخاب کنید.

در انتهای پیام