ترافیک پرحجم ۴ محور مواصلاتی / پایان بارندگی در جاده‌هامرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از ترافیک پرحجم در چهار محور خبر داد و اعلام کرد که در دیگر جاده های کشور ترد به طور روان در حال انجام است.

سرنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: گزارش‌های دریافتی حاکی از آن است که از عصر روز گذشته به مرور کوتاهی می‌آید که از استان‌های کشور در برگرفته از کشور خارج شده است و از این رو در حال حاضر هیچ گونه جوی در جاده‌ها گزارش نشده است. نشده و جوی آرام بر تمامی محورهای مواصلاتی حاکم است.

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور نیز بیان کرد: گزارش هاکی از ترافیک پرحجم و در مقاطعی نیم. همچنین در محدوده پایانه شهید کلانتری آزادراه کرج – قزوین و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس در آزادراه قزوین – کرج نیز ترافیک پرحجم و در مقاطعی نیمه سنگین است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی با بیان اینکه ترافیک در برخی از مقاطع محور شهریار – تهران نیز نیمه سنگین است، گفت: در دیگر جاده های کشور تردد به آرامی و بدون هیچ گونه مشکل و گره ترافیکی در حال انجام است.

وی درباره محورهای مسدود نیز گفت: محورهای مسدود شریانی شامل دو حوزه دهگلان – حسین آباد و ریگان – ای همچنین انجمن های گنجنامه – تویسرکان، سروآباد – پاوه، سی سخت – پادنا، پونل – خلخال، وازک – بلده، هشتگرد – طالقان و لاسم – ارجمند نیز به دلیل شرایط فصلی دارای انسداد فصلی هستند.

شیرانی با اعلام تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مردم خواستار قبل از ورود به جاده با این شماره تماس گرفته شده و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی، برنامه و مسیر مناسب برای سفرهای خود را انجام دهند.

انتهای پیام