تذکرات کتبی نمایندگان به مقامات اجرایی کشورعضو هیئت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان یک مسئول اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش ایسنا، روح الله متفکرآزاد، در جلسه علنی عصر امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مقامات اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

یوسف داودی نماینده سراب به وزیر نفت: علت عدم مصرف و جایگزینی سوخت LPG با کمترین آلایندگی به جای سو.

علی اکبر علیزاده برمی، نماینده دامغان و ۴۶ نماینده به وزیر کشور: لزوم برخورد قاطعانه با موضوع قاچاق و ارائه گزارش عملکرد ستاد مبارزه با کالا و ارز در دهه ۹۰ به مجلس. به همراه ۵۹ نماینده دیگر به وزیر اقتصاد: اصلاح فرآیند تسریع در پرداخت وام ازدواج.

محمدرضا احمدی، نماینده رشت به همراه ۳۲ و ۲۶ نماینده دیگر به همراه ۳۲ و ۲۶ نماینده دیگر به رئیس جمهور و نیرو نیرو و کشور: ضرورت اقدام در خصوص تصمیم گیری و پاکسازی دو رودخانه گوهررود و زرجوب شهر رشت و ضرورت چاره اندیشی درباره محل پسماند سراوان شهرستان رشت با توجه به آغاز. فصل گرما.

عباس مقتدایی، نماینده اصفهان به وزیر میراث فرهنگی: ارائه گزارش در مورد وضعیت انجام شده در پارلمان اقتصادی اقتصادی با برنامه ارائه شده به. به وزارت خارجه و صنعت: نیاز به ارسال رازن‌های بازرگانی به متخلف به ویژه همااجج د ا.

علی علیزاده، نماینده مراغه و عجب شیر و ۱۴ نماینده دیگر به وزیر کشور: تغییر شکل استان سهند در.

سیدمحمد موحد، نماینده کهگیلویه به همراه ۵۲ نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش: لزوم تسریع در

فاطمه رحمانی، نماینده مشهد به همراه نماینده دیگر به وزیر صمت ۴۹: ۱۲ لزوم اجرای قانون حمایت از خانواده و جمعیت جوانی مبنی بر تحویل خودروی ایرانی به قیمت کارخانه از تولد فرزند دوم به بعد.

جعفر قادری، نماینده شیراز به همراه ۲۵ نماینده دیگر به نیرو: ضروری تسریع در وزیر خدمات مالی

حسین امامی راد، نماینده چناران و ۴۱ نماینده دیگر به وزیر راه: لزوم تسریع در تکمیل آزادراه مشهد-چ.

ابراهیم رضایی، نماینده دشتستان به همراه ۵۶ نماینده دیگر به وزیر ارتباطات: لزوم ارائه اینترنت پرس به همراه ۴۹ نماینده دیگر به وزیر خارجه: بازگرداندن و امنیت امنیت بازماندگان و دانشجویان ایرانی حاض

حسین محمدصالحی دارانی، نماینده فریدن و ۱۶ نماینده دیگر به وزیر نیرو: تسریع در احداث سد بلطاق فری.

کیومرث سرمدی واله، نماینده مردم اسدآباد به همراه ۵۱ نماینده دیگر به وزیر نیرو: لزوم رسیدگی به کم به همراه ۵۷ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: افزایش نظارت بر بازار و کنترل گرانی افسارگسیخته د

ادامه دارد …