تداوم روزهای خوب بارسلونا با درخشش دورتموندی‌های سابقبارسلونا در هفته بیست و ششم لالیگا مقابل اتلتیک بیلبائو به یک پیروزی باارزش رسید.

به گزارش ایسنا، بارسلونا بامداد دوشنبه در هفته بیست و ششم لالیگا به مصاف اتلتیک بیلبائو رفت که این دیدار با پیروزی ۴ بر صفر شاگردان ژاوی به پایان رسید.

بارسلونا در این دیدار خیلی خوب ظاهر شد و با ارائه یک بازی بدون نقص، علاوه بر کسب یک پیروزی باارزش در مقابل حریف سرسختی مثل بیلبائو، پس از پنج بار موفق به ثبت کلینشیت شدند.

در این دیدار ابتدا اوبامیانگ، بارسلونای جدید از توپ برگشتی که به تیرک دروازه بود استفاده کرد و در شلوغی محوطه گل نخست بارسا را ​​در دقیقه ۳۷ به ثمر رساند.

گل دوم بارسلونا هم در دقیقه ۷۳ با شوت زیبای عثمان دمبله از زاویه بسته به ثمر رسید تا دو همتیمی سابق در دورتموند که آمار فوقالعاده ها در آن تیم هستند، موفق به گلزنی شوند و هواداران بارسلونا را به آینده بهتر حمله کنند.

بازی تا دقایق پایانی با همین نتیجه پیگیری شد تا این که لوک دیونگ و ممفیس دیپای، دو بازیکن هلندی بارسلونا در دقایق ۹۰ و ۹۴ با پاس گلهای عثمان دمبله سوم و چهارم را به اتلتیک بیلبائو وارد کردند تا یک پیروزی دلچسب برای ژاوی و شاگردانش داشته باشند. رقم بخورد.

با این نتیجه بارسلونا ۴۵ امتیازی شد و با یک بازی کمتر نسبت به رئال بتیس، به یک قدمی این تیم که د. اتلتیک بیلبائو هم با ۳۷ امتیاز در جایگاه هشتم قرار گرفت.

انتهای پیام