تخفیف درصدی بلیت مترو برای افراد مختلف، جانبازان و خانواده شهدارئیس شورای شهر تهران از تخفیف صد درصدی برای افراد و خانواده شهدا در سال آینده خبر دا.

به گزارش ایسنا، مهدی چمران در پایان چهل و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در تشریح این جلسه در جمع خبرنگاران گفت: امروز در بررسی تعیین نرخ بلیت بخش‌های حمل و نقل عمومی در تعیین نرخ بلیت اتوبوس‌های واحدهایی که برخی تغییر می‌کنند. در ایحاد برای مثال در این بخش برای روزهای تعطیل قیمت دو برابری پیشنهاد شد که شورا با فا.

وی افزود: در همین بخش برای شب و حرکت ناوگان های شبانه که مسافران کمتری دارند دو برابری ن دارند همچنین در ارتباط با نرخ مدارس هم قرار لایحه ای به شورا داده می شود تا بعد از بررسی به تصویب برس.

چمران گفت: در ارتباط با مترو بحثی درباره خط تهران _ کرج بود که ۱۵۰۰ تومان برای بلیت تک سفره آن را با اکثریت آرای اعضای پذیرش قرار دادند با اینکه این مسیر طول می کشد چون عده ای زیادی در کرج ساکن هستند و برای کار به تهران می آیند. یند این پذیرش پذیرش دیجیتال در حالی که برای داخل شهر تهران بلیت سفره ۲۵۰۰ تومان تعیین می شود.

چمران تاکید کرد: تخفیفاتی برای اقشار خاص در تعیین نرخ بلیت مترو در نظر گرفته شده است که در همین راستا برای خانواده شهدا و افراد خانواده و جانبازان بل به صورت رایگان برای افرادی که کارت منزلت دارند ۹۰ درصد تخفیف دارند و برای گروه های دیگر تخفیف ۵۰ درصدی دارند. در نظر گرفته خواهد شد.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری