تحلیل فایننشال تایمز اجتناب کرده اند افتادگی مذاکرات وین


به گزارش صدای ایران، بر ایده تحلیل فایننشال تایمز، بدون در نظر گرفتن مذاکرات احیا کردن بسته شدن برجام اصولاً اندازه بکشد، خطر خرابکاری اصولاً تبدیل می شود. این یکی اجتناب کرده اند ۲ تحولی است کدام ممکن است طی ۲ روز قبل از امروز در پایتخت‌های مختلف رخ داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید شبیه به انتظارات خوش بینانه را تحمیل می‌تدریجی کدام ممکن است امتحان شده‌های دیپلماتیک احیا کردن هماهنگی هسته‌ای ۲۰۱۵ ایران، پس اجتناب کرده اند وقفه در هفته قبلی، قابل دستیابی است در راه بازگشت باشد.

اولین مورد اجتناب کرده اند این دگردیسی در مسکو بود، جایی کدام ممکن است این هفته سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه گفتن کرد کدام ممکن است کشورش همراه خود اصرار بر درخواست شده است های غیرواقعی، مذاکرات وین را متوقف نخواهد کرد. هفته قبلی، مسکو به سرعت اجتناب کرده اند مقامات بایدن خواست به همان اندازه تضمین دهد کدام ممکن است تحریم های آمریکا علیه روسیه {به دلیل} تهاجم این ملت به اوکراین مانع خرید و فروش را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکاری این ملت همراه خود ایران نخواهد شد.

این تهدیدی بود کدام ممکن است می‌توانست امتحان شده‌های دیپلماتیک برای نجات هماهنگی را ناکام بگذارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید میانجی‌های اتحادیه اروپا را مجبور تدریجی کدام ممکن است مذاکرات در وین را متوقف کنند، چون آن است امیدوار بودند به مذاکرات بالا دهند. اگر مسکو واقعاً تذکر شخصی را اصلاح داد، پس خوب اشکال شدید رفع شد، اگرچه به سخنان لاوروف لزوما نمی توان اعتقاد کرد.

اکنون باید هر تلاشی برای تسریع اجتناب کرده اند سرگیری مذاکرات غیرمستقیم اتحادیه اروپا بین تهران را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقامات بایدن انجام شود. در صورت موفقیت، آمریکا ممکن است به توافقی کدام ممکن است در سال ۲۰۱۸ توسط دونالد ترامپ منعقد شد، بازگردد. در ازای لغو چندین تحریم آمریکا، ایران ورزش های هسته ای شخصی را به محدوده های مورد هماهنگی برمی گرداند.

روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بریتانیا شناخته شده به عنوان طرفین توافقنامه، در کنار همراه خود سایر امضاکنندگان – فرانسه، آلمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید چین، موقعیت مهمی در مذاکرات داشتند. بالا موفقیت آمیز مذاکرات به نفع همه طرف ها است. اجتناب اجتناب کرده اند فاجعه هسته ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید انفجار فشار در خاورمیانه. ایران کمک های مالی فوق العاده می خواست را بدست آمده خواهد کرد.

همراه خود این جاری، هرگونه خوش سوراخ بینی باید همراه خود تصدیق مشکلات بالقوه جلو تعدیل شود. توسعه ورزش‌های هسته‌ای ایران، همراه خود غنی‌سازی اورانیوم تهران در نزدیکی سطوح تسلیحاتی، در نتیجه هشدارهایی اجتناب کرده اند سوی غرب شده است کدام ممکن است با بیرون خوب هماهنگی فوری، این هماهنگی کاربرد شخصی را اجتناب کرده اند کف دست خواهد داد. هفته قبلی، مداخله مسکو علاوه بر این تأیید کرد کدام ممکن است بدون در نظر گرفتن مذاکرات تمدید شده تر شود، خطر خرابکاری اصولاً تبدیل می شود.

هم واشنگتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم تهران می گویند کدام ممکن است می خواهند این هماهنگی را امضا کنند، با این حال هر کدام وظیفه بدست آوردن به هماهنگی را به عکس واگذار می کنند. ایران اجتناب کرده اند کاخ سفید می‌خواهد تضمین دهد کدام ممکن است هیچ رئیس‌جمهوری بلند مدت آمریکا نمی‌تواند به طور یکجانبه اجتناب کرده اند هماهنگی خارج شود. این عملا برای آمریکا امکان پذیر نیست است. علاوه بر این با اشاره به محدوده کاهش تحریم ها اختلاف تذکر موجود است.

هر ۲ طرف باید برای رفع امتیازات باقی مانده شجاعت نماد دهند. فینال چیزی کدام ممکن است جهان به آن است خواستن دارد خوب فاجعه تولید دیگری است. با این حال خطر اینجا است کدام ممکن است خوب طرف قابل دستیابی است همراه خود حدس زدن کدام ممکن است طرف تولید دیگری به هماهنگی بیشتری خواستن دارد، خطا محاسباتی تدریجی