تحقیقات وزوز گوش ادامه دارد، اما مردم اکنون به تسکین نیاز دارند

یکی از دلایل اصلی مجبور شدن پرسنل نظامی به ترک منطقه جنگی، وزوز گوش است و به یک مشکل بسیار بزرگ تبدیل شده است. مانند مشکلات “نامرئی” مختلفی که پرسنل نظامی ممکن است داشته باشند – مانند تروما، اخیراً به عنوان یک وضعیت واقعی شناخته شده است. مشکل این است که درمان های شناخته شده بسیار کمی وجود دارد، زیرا دلایل وزوز گوش بسیار زیاد و متنوع است.

صدای زنگ مشخص در گوش، در یک یا هر دو گوش، می تواند ناشی از ضربه، دارو، آسیب فیزیکی، بیماری از جمله کلسترول بالا و تومور در گوش، و قرار گرفتن در معرض صدای زیاد و/یا طولانی مدت باشد.

تنها زمانی که این مشکل بیشتر شناخته شود، تحقیقات زیادی در مورد علل و درمان این مشکل انجام خواهد شد و انجمن وزوز گوش آمریکا رهبری تحقیقات برای یافتن درمانی برای وزوز گوش را بر عهده دارد. در واقع، در طول یک دهه گذشته یا بیشتر، ATA گام های بزرگی در یافتن علت مشکل آزاردهنده “زنگ در گوش” برداشته است.

NeuroSystec یک شرکت مستقر در کالیفرنیا و عضو انجمن وزوز گوش آمریکا است و در حال توسعه یک درمان درمانی است. با استفاده از یک عامل عصبی، آنها امیدوارند که با آرام کردن اعصاب بیش فعال در گوش، بتوان برای بسیاری از مبتلایان به وزوز گوش تسکین یافت.

این دارو در اروپا در حال انجام آزمایشات بالینی است. آزمایش‌ها در مرحله ایمنی هستند و فقط بر روی بیمارانی انجام می‌شود که به شدت تحت تأثیر وزوز گوش قرار گرفته‌اند، NeuroSystec دستگاهی تولید کرده است که در گوش بیمار کاشته می‌شود و دارویی را برای درمان مداوم مشکل به مدت طولانی ارائه می‌کند. دوره زمانی.

این دارو برای آرام کردن اعصاب بیش فعال در گوش طراحی شده است که باعث ایجاد صداهای بوم، کوبیدن و خش خش مشخص می شود.

انجمن وزوز گوش آمریکا هر روز سخت کار می کند تا درمانی پیدا کند و سندی را تهیه کرده است که ۴ خط تحقیقاتی را ارائه می دهد که منجر به درمان وزوز گوش می شود، اما ATA یک سازمان غیرانتفاعی است و تمام کمک های تحقیقاتی آنها از کمک های مالی

در موارد آسیب، کلسترول بالا و وزوز ناشی از دارو، ممکن است به راحتی با تغییر دارو تسکین پیدا شود، یا در مورد چیزی مانند ناهماهنگی فک، می توان جراحی را انجام داد. اگر علت یک عفونت ساده گوش باشد، می توان از آنتی بیوتیک ها به عنوان درمان وزوز گوش استفاده کرد.

شدیدترین موارد وزوز گوش، مواردی است که در پرسنل نظامی که در اطراف انفجار بوده اند، و کسانی که در معرض صدای بسیار بلند و طولانی مدت قرار گرفته اند – مانند نوازندگان راک.

مادرم سرم فریاد می زد که موسیقی را کم کن وگرنه کر می شوی.

خوشبختانه من آن را رد کردم، و هرگز وزوز گوش نداشتم، اما دوستی دارم که ۲۴ ساعت شبانه روز از آن رنج می برد. او دو حمله لنفوم داشته است – اکنون در حال بهبودی است، اما داروهایی که باید مصرف کند، همراه با درمان هایی که باید تحمل کند، باعث وزوز گوش او شده است. این یک وضعیت اسفبار و دیوانه کننده است.