تحریم روسیه و بلاروس توسط فدراسیون جهانی وزنه برداریفدراسیون جهانی وزنه برداری ورزشکاران و روسیه و بلاروس را تحریم کرد و میزبانی مسابقات بی

به نارش ایسنا، فدراسیون جهانی وزنه برداری (IWF) در بیانیه ای از حمایت از دولت و دو کشور روسیه و ب. متن بیانیه فدراسیون زیر جهانی وزنه‌برداری به شرح است:

فدراسیون جهانی به شدت از وضعیت نگرانی است و حمله به روسیه به کشور را محکوم می‌کند. امنیت و احساس همه کسانی که در ناآرامی هستند، برای ما مهم است.
ما به عنوان بخشی از خانواده المپیک، در هیئت مدیره جنبش المپیک برای کمک به صلح و متحد کردن جهان قرا. همچنین از کمیته بین‌المللی المپیک در واکنش به وضعیت کنونی حمایت می‌کنیم.

به این ترتیب، هیئت اجرایی IWF در این جلسه تشکیل جلسه داد و تصمیم گرفت تا شرکت همه ورزشکاران، تیم ها و تیم ها را در روسیه و بلاروس را در هر صورت وزنه برداری بین المللی یا قره ای را تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآورد. علاوه بر این و همچنین تا اطلاع ثانوی، هیچ رویدادی در این کشور برگزار نخواهد شد. این موضوع با توجه به شرایطی که در ایجاد آن ایجاد می شود، تصمیم گیری و صادر می شود.

IWF منبع عالی اطلاعاتی است که می تواند برای کمک به شما استفاده شود. IWF تنها در نوع خود در ایالات متحده آمریکا است. دبیر کل IWF محمد جلود در حال حاضر با فدراسیون وزنه برداری در تماس است تا اطمینان حاصل شود که حمایت مالی و آموزشی از ورزشکارانی که برای مسابقات قهرمانی جوانان، نوجوانان و بزرگسالان آماده می شوند، انجام می شود. علاوه بر این فدراسیون جهانی برای ایجاد هر گونه زیرساخت های وزنه برداری که ممکن است آسیب دیده باشد.

انتهای پیام