تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ)، شرکت منتخب پرداخت الکترونیک طرح ملی بنزین برای همه در جزیره کیشمدل جدید سوخت‌رسانی که در جزیره کیش عملیاتی می‌شود، روشی برای استفاده از عادلانه یارانه د.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، مجموعه تاپ به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های پرداخت الکترونیکی کشور، به عنوان تنها شرکت PSP، با مجوزهای لازم از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران و همچنین اتصال به سامانه تبادل (سامانه مصرف سوخت سهمیه خانوار) ​​و با استفاده از جدیدترین دستگاه های UPT از تمام امکانات و امکانات خود برای پیشبرد این طرح ملی و دریافت عادلانه تر خدمات و یارانه توسط مردم، گام قابل توجهی را بردارد.

این طرح که با عنوان “بنزین برای همه” از ابتدای اسفند در محل جزیره کیش آغاز می شود یکی از پیشنهادات عدالتگرایانه به منظور بهره مندی همه افراد جامعه از حامل های انرژی و تغییر تغییر یارانه بنزین از “هر خودرو” به “هر فرد” بود. .

مجموعه تاپ از روزهای ابتدایی شروع مطالعات این، در کنار سازمان های متولی بوده و این افتخار را دارد که طرح پیشنهادی با ارائه راهکار و پیشنهاد مناسب در حوزه پرداخت الکترونیک، مسیری سهل و آسان را در اختیار مردم قرار دهد.

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با بهره گیری از متخصصان خبر و با تجربه و همچنین با تکیه بر زیرساخت های بروز و آمد در سالیان گذشته در پروژه های ملی سوخت نقش مهم و همکاری فعال و پیش از این نیز موفق طراحی و ساخت سامانه درخواست و انتقال سوخت سیار است. برای اولین بار در کشور شد و ایران را به عنوان پنجمین کشور صاحب این تکنولوژی گردانید.

لازم به ذکر است این طرح به صورت پایلوت در کیش آغاز شد و جزیره کیش می تواند با کارت های بانکی خود در پمپ بنزین ها و با همان قیمت پیشین، سوختگیری کنند.

انتهای رپرتاژ آگهی

سریعترین رژیم لاغری