تامین مالی متروی تهران – رند خط شد


مدیر عامل شرکت متروی تهران از رفع مشکل تامین پروژه مالی خط متروی تهران – پرند خبر داد.

مسعود درستی در گفت وگو با ایسنا, در نهایت باقی مانده خط متروی تهران _ پرند گفت: خط متروی تهران به سمت شهر جدید پرند در امتداد خط یک طراحی شده است که این مسیر بیش از ۵۰ کیلومتر است و ایستگاه هایی مانند شهرآفتاب و فرودگاه امام خمینی (ره) در این است. به بهره برداری رسیده است. بنابراین در حال حاضر این خط تا فرودگاه امام خمینی (ره) را پوشش می دهد. اما بخش حدفاصل فرودگاه امام خمینی (ره) تا شهر پرند به طول حدود ۲۰ کیلومتر هنوز وارد مدار بهره‌بر در واقع با بهره برداری از این ۲۰ کیلومتر، کل مسیر ۵۰ کیلومتری خط متروی تهران – پرند کارآیی واقعی ود.

وی در ادامه با بیان اینکه توافقات خوبی فی مابین استانداری تهران، شهرداری تهران، وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران شهرهای جدید صورت گرفته تا پروژه متروی تهران – پرند باز شود، افزود: این نوید را به شهروندان ساکن شهر جدید پرند و تهران می پردازد. می‌دهیم که در صورت تحقق وعده‌های عملی و استفاده از منابع مالی از ماه جاری، تا پایان سال ۱۴۰۱ خط م.

درستی در پایان گفت: چهارمین پروژه تامین مالی پروژه خط متروی شهر جدید پرند را امضاء و اجرا می کند و در تامین اعتبارات و عملیات اجرایی، شرکت مترو تا پایان سال آینده مترو را به شهر پرند می رساند تا جمعیت شهر را امضا کند. بیش از ۴۰۰ هزار نفری این شهر، از نعمت حمل و نقل ریلی به شکل اصولی و قابل قبول بهره‌مند می‌شوند.

تامین پروژه مالی خط متروی تهران - پرند شناسایی شد
انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری