بیمه عمر مدت دار بدون معاینه؟

آیا به دنبال دریافت پوشش بیمه عمر هستید اما کمی خسته هستید زیرا نمی خواهید از طریق معاینه پزشکی شرکت کنید. این یک احساس رایج در بین خریداران بیمه است. برخی نمی خواهند با دردسر آمدن پزشک به محل کار یا خانه شما کنار بیایند. دیگران ترس از سوزن دارند. دلیل هر چه باشد، گزینه هایی برای دریافت بیمه عمر مدت دار بدون معاینه وجود دارد.

در گذشته، بدون توجه به هر اتفاقی باید یک معاینه فیزیکی انجام می‌دادید، و باید ۴ تا ۶ هفته قبل از دریافت بیمه نامه خود صبر می‌کردید. امروزه دریافت بیمه نامه عمر تقریباً برای هر کسی سریع، آسان و مقرون به صرفه است. بسیاری از شرکت‌های دارای رتبه برتر وجود دارند که سیاست‌های غیرمدت را با تأییدیه‌های ۲۴ تا ۷۲ ساعت ارائه می‌کنند. حتی چند شرکت وجود دارند که در صورت واجد شرایط بودن به شما پوشش فوری می دهند. شما می توانید برای یک خط مشی آنلاین درخواست دهید، تأییدیه دریافت کنید و تمام اسناد را مستقیماً از حریم خصوصی خانه خود چاپ کنید. این بدان معنی است که هیچ مدارکی برای انتظار در پست، هیچ معاینه پزشکی و هیچ ملاقات یا تماس تلفنی از طرف یک نماینده بیمه وجود ندارد. دیگر چه میخواهید؟

اگر مجبور به شرکت در آزمون نباشم چگونه واجد شرایط باشم؟

از آنجایی که هیچ معاینه فیزیکی برای تأیید اینکه آیا شما مشکلات سلامتی دارید وجود ندارد، بیمه‌گران باید از روش‌های جایگزین برای جمع‌آوری داده‌ها در مورد سلامت کلی شما استفاده کنند. اولین راهی که آنها این کار را انجام می دهند این است که از شما در مورد سلامتی خود در برنامه سؤال می کنند. شما معمولاً باید به مجموعه ای از سؤالات بهداشتی در مورد خود و همچنین خانواده خود پاسخ دهید. شرکت های بیمه همچنین می خواهند بدانند قد و وزن شما چقدر است تا بتوانند ایده ای از شاخص توده بدنی شما داشته باشند. پس از ارسال درخواست شما، بیمه‌گران گزارش سابقه پزشکی و گزارش تاریخچه نسخه را بررسی می‌کنند که از طریق آژانس‌های گزارش‌دهنده مختلف در دسترس است. برخی از بیمه‌گران حتی گزارش وسیله نقلیه موتوری شما را بررسی می‌کنند تا ببینند آیا DUI یا تخلفی در جابجایی داشته‌اید یا خیر. سپس تمام این اطلاعات برای تعیین اینکه آیا شما واجد شرایط یک خط مشی بدون آزمون هستید یا خیر استفاده می شود.

من مشکلات سلامتی دارم آیا تایید خواهم شد؟

سیاست بدون فیزیکی معمولاً برای افرادی است که از سلامت خوبی برخوردار هستند. برخی از مسائل کوچک مانند فشار خون بالا یا کلسترول که با دارو کنترل می شود ممکن است مشکلی نداشته باشد، اما مشکلات عمده سلامتی کاهش می یابد.

حداکثر میزان پوششی که می توانم دریافت کنم چقدر است؟

اکثر شرکت ها بیمه عمر بدون آزمون را به ۳۰۰۰۰۰ دلار محدود می کنند. اگر به بیمه نامه ای بزرگتر از این نیاز دارید تا به اندازه کافی تعهدات مالی خود را پوشش دهد، در این صورت یک بیمه نامه کاملاً تضمین شده برای شما بهترین است. نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که سیاست بدون آزمون نرخ های بالاتری دارد. این به این دلیل است که شرکت های بیمه با عدم بررسی کامل سلامت شما از طریق امتحان، ریسک بیشتری را متحمل می شوند. آنها برای جبران این خطر، حق بیمه بالاتری دریافت می کنند.

آیا باید خط مشی بدون آزمون دریافت کنم؟

اگر می خواهید در مدت زمان کوتاهی پوشش دهید و نمی خواهید معاینه فیزیکی بگیرید، یک بیمه نامه عمر بدون آزمون ممکن است برای شما خوب باشد. همچنین سلامت شما باید خوب باشد و بدتان نمی‌آید که هزینه بیشتری برای پوشش خود بپردازید.