بیمه آتش سوزی رویداد هواداران سرمد تا ۸۵ درصد تخفیفنمایشگاه سرمد حامی با ۸۵ درصد تخفیف بیمه آتش سوزی تکمیلی آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد. جشنواره حامی سرمد از ۱ تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ با تخفیف ویژه بیمه آتش سوزی برگزار می شود.

در این رویداد بیمه آتش سوزی با تخفیف تا ۲۰ درصد در پوشش آتش سوزی عمده و تا ۸۵ درصد در پوشش های اضافی مانند زلزله، سیل، سرقت، قطعی برق و طوفان به مالکان ارائه می شود.

پوشش هزینه های سلامت، از کارافتادگی و فوت نیز به عنوان پوشش اضافی در جشن حامی سرمد به بیمه شدگان ارائه می شود.

این نمایشگاه از اول تا سی و یکم شهریور ماه برای ساختمان های مسکونی (حداقل ۸ واحد)، شرکت های خدمات ارز و صرافی، آرایشگاه ها، سوپرمارکت ها، داروخانه ها، مطب پزشکان، بنگاه های املاک، فروشگاه های پروتئین، ساختمان های اداری، رستوران ها، مدارس برگزار می شود. ، دانشگاه ها، مدارس و تعمیرگاه ها ارائه می شود، اتباع می توانند با مراجعه به شعب و نمایندگی های بیمه سرمد در سراسر کشور از این تخفیف ویژه استفاده کنند.

بیمه گران و مصرف کنندگان می توانند به آدرس مراجعه کنند https://webapp.sarmadins.ir/agents برای صدور این بیمه نامه ها با نزدیک ترین شعبه یا نمایندگی بیمه سرمد تماس بگیرید یا با یکی از نمایندگان این شرکت تماس بگیرید.

بیمه سرمد از سال ۱۳۹۱ فعالیت بیمه ای خود را با حمایت بانک صادرات ایران آغاز کرد و سهم خود را در بازار بیمه کشور بیش از ۱.۵ درصد افزایش داد.

پایان گزارش تبلیغات