بوریس جانسون اجتناب کرده اند چین خواست به سمت روسیه موضع بگیردنخست وزیر انگلیس در این زمان (یکشنبه) اجتناب کرده اند چین درخواست شده است است کدام ممکن است انتخاب بگیرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به «محکومیت جهانی» حمله ولادیمیر پوتین به اوکراین بپیوندد.

به گزارش ایسنا، بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس در مصاحبه همراه خود ساندی تایمز اظهار داشت کدام ممکن است معتقد است مقامات آن چیز جین پینگ، رئیس جمهور چین در بی طرفی شخصی پس اجتناب کرده اند اقدامات روسیه علیه همسایه شخصی “{تجدید نظر} خواهد کرد”.

علیرغم اندیشه جانسون {برای تغییر} رویکرد بالقوه، چین در روز شنبه انتقادات جدیدی اجتناب کرده اند ناتو بدست آمده کرد.

بوریس جانسون در مصاحبه ای اجتناب کرده اند چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر کشورهای {بی طرف} خواست به همان اندازه همراه با روسیه باشند. او اظهار داشت: «به مرور زمان، همراه خود افزایش انواع جنایات روسیه، من می خواهم معتقدم وضعیت برای بسیاری که فعالانه هر دو منفعلانه تجاوزات پوتین را نادیده می گیرند، سخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند تذکر سیاسی شرم آور می تواند. اکنون مشکل‌های مهمی برای آن‌هایی موجود است کدام ممکن است در نظر گرفته شده می‌کنند می‌توانند اجتناب کرده اند راه در اطراف بمانند را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتخاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید محدوده نکنند.»

او افزود: «مطمئنا، من می خواهم در نظر گرفته شده می‌کنم می‌توانیم به سختی تصویری آینه ای را در پکن ببینیم».

رهبران ناتو، اجتناب کرده اند جمله جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، روز پنجشنبه در بروکسل دیدار خواهند کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جانسون می گوید کدام ممکن است این نشست “به طرز قابل توجهی a فوق العاده” {خواهد بود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالاً قول حمایت تا حد زیادی به اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس جمهور ولادیمیر داده می تواند.

او اظهار داشت: «افراد می‌خواهند کمک خواهد کرد که شما اوکراینی‌ها اجتناب کرده اند شخصی حفاظت کنند. با این حال آرزو می کنم تاکید کنم کدام ممکن است خیلی حیاتی است کدام ممکن است در دام اظهارات پوتین نیفتیم کدام ممکن است واقعاً نبرد بین روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناتو را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید غرب است. “این چیزی نیست کدام ممکن است همین جا در حال وقوع است.”

انتهای پیام/