به «۱۳۵» نگ بزنید! – ایسنا«یااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

در شرایط اقتصادی امروز جامعه کمتر کسی است که جملاتی را که بخواند را در مواجهه با بالا رفتن قیمت ها به کالاهای اساسی بر زبان نیاورده باشد یا کمتر از اطرافیان خود یا حتی در هنگام خرید از یک سوپرمارکت یا عبور از یک فروشگاه نشنیده باشد. گاهی پیش می آید که فروشندگان مبالغی بیشتر از آن چه می شود را برای ارائه کالاها و مطالبات می کنند و اینجاست که سازمان های حکومتی به عنوان مرجع شب به پایان می رسد، می تواند در بازار ساماندهی نقش ایفای نقش داشته باشد. ند.

به گزارش ایسنا، سازمان تعزیرات حکومتی از زمان اصلاح صنفی در سال ۹۲ بسیاری از اختیارات خود را از دست و قانون انتظارات و تصورات مردم، این سازمان دیگر مرجع بازرسی از بازار نیست، بلکه اصناف و سازمان حمایت از مصرف کنندگان، مرجع بازرسی، نظارت و کشف هستند و تعزیرات تنها مرجع رسیدگی به تخلفات است. وظیفه‌هایی که طبق اظهارات احمد اصانلو، رئیس سازمان تعزیرات در شرایط جنگ کافی نیست و اقتصادی نیست. به این قالب ترتیب ورود سازمان تعزیرات حکومتی در بازار ماده ۱۹ آئین نامه سازمان تعزیرات حکومتی در شعب سیار است که در محل تخلف با حضور بازرسان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصاف حاضر می شود.

این سازمان بدون حضور نمایندگان سایر نهادهای نظارتی مانند وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت جهاد کشاورزی بر بازار نظارت دارند، یعنی روسای شعب سازمان. تعزیرات حکومتی این اختیار را داشته باشند که مستقیماً در بازار حضور پیدا کنند و در همان محل زندگی تخ. اما هنوز این امر محقق نشده است و تا اصلاح قانون یا اجازه سران قوا فعالیت سازمان تعزیرات محدود ت

سازمان تعزیرات حکومتی مانند سایر مراجع و محاکم در ایران بد، ۲ مرحله شروع اولیه یاود وظ. مرجع بدوی آن مرجعی است که تخلفات گزارش شده را کرده و حکم صادر می‌کند. مرجع شماره نظر نیز در صورت اعتراض به آرای مرجع بدوی، وظیفه نیاز دارد.

مردم می توانند در صورت مشاهده گرانفروشی، کمفروشی، احتکار و اختفای کالا، عرضه خارج از شبکه کالا، بدون درج قیمت و خودداری از کالا و … این موارد را به سازمان های گزارش دهندگان و سازمان های تعزیرات نیز قانونا صلاحیت پیگیری آنها می کنند. را دارد.

برای ثبت شکات، مردم می‌توانند به اشتباه را به سامانه www.135.ir یا شماره گویای ۱۳۵ یا سامانه پیامکی.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری