بهروان: نباید فوتبال مملکت فریب شود/ چرا مردم را می‌دهید؟عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال می‌گوید تنها سرمایه ورزشی‌ها اعتماد مردم است اما اکنون اید اع

لامرضا بهروان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره انتخاب میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال. او فوتبالی است اما باید ببینیم هدف چیست. اگر هدف پیشرفت فوتبال ملی است، باید کمک کرد. هیچکس به تنهایی نمی‌تواند به فوتبال ایران کمک کند و حتی هیئت رئیسه هم به تنهایی نمی‌تواند این کار را انجام دهد. سانی که دل‌شان به حال این فوتبال می‌سوزد، سالم هستند و به دنبال سکوی پرتاب در فوتبال بازی، د.

او ادامه داد: همه بخش‌های جامعه، فوتبال و رسانه‌ها باید کمک کنند. فضایی باید ایجاد شود که کسانی که آمدند کار کنند و زحمت بکشند و می‌خواهند زحمت بکشند، صدمه نبین. این دعواها بازیهای برد برد نیست. هر کسی در فوتبال می‌آید به هر حال زحمت می‌کشد. فایی فراهانی، مصطفوی، کفاشیان، تاج و عزیزی خادم در دوره حضورشان زحمت کشیدند. البته خالی از اشتباه نبودند اما نمی توانم زحماتشان را نادیده گرفتم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره اختلافات به وجود آمده در فدراسیون گفت: فوتبال حتی ممکن است از وضعیت جامعه تاثیرگذار باشد و فضای هیچ وقت آرام و خالی از مشکلات نبوده باشد. وضعیت اقتصادی و سیاسی مملکت در همه چیز تاثیرگذار است. را مردم را فریب می‌دهید؟ قطعی را بررسی کرد. این اختلافات اصلا خوب نیست و من این مسائل را گذراندم. بیش از ۸ سال در فدراسیون بودم و حتی برای این کار نامه هم زده بودیم. شیوه کار کمی متفاوت بود اما نامه‌ای که زدیم اری از حقیقت نبود. نباید فوتبال مملکت ما شود.

او ادامه داد: تنها سرمایه ما ورزشی‌ها اعتماد مردم است اما اکنون این اعتماد دارد خدشه دار می‌شود. یک وضعیت خطرناک می‌شویم وارد کرده‌ایم. همه بیایند در فوتبال کمک کنند و آن روزهایی را بگذرانند که باید به تنهایی با هیئت رئیسه کار را پی ببرند. فوتبال نیاز به کمک دارد و به نظر شما باید کمک کند؟ ما فضا را ملتهب کردیم و در این فضا نباید کسی را بکند. ما خودمان را از درون می‌زنیم و خودمان را ضعیف می‌کنیم.

بهروان نیز اضافه کرد: اگر دل‌مان برای مردم بسوزد، می‌توانیم قوی تر عمل کنیم. قای عزیزی هم هیچ وقت به دنبال خاطی نرفت که می‌گویند بله چشم. هر کسی که با مخالفت کار کند سالم است و به همه باید احترام گذاشت. همدلی باعث قدرت می‌شود اما این اتحاد وجود ندارد. در مجمع ببنید همه با هم یکسان هستند؟ واقعاً نباید زحمات دیگران را نادیده گرفت.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری