بهره برداری از ۸۶۳ میلیارد تومان اعتبار در شیرازایسنا / فارس ۱۸ عمرانی، فرهنگی، تفریحی و گردشگری شهرداری شیراز با حضور معاون وزیر کشور، استاندار فارس، طرح نمایندگان شیراز در مجلس، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز با اعتبار ۸۶۳ میلیارد تومان رونمایی و برداشت شد.

شهردار شیراز در آیین بهره برداری از این طرح ها گفت: روسازی شبکه بالاسری و اجرای تست گرم خط دو قطار شهری شیراز با اعتبار ۹۰ میلیارد تومان فاصل ایستگاه قهرمانان و امیرکبیر به طول پنج کیلومتر، احداث ایستگاه قهرمانان با اعتبار ۳۵۰ میلیارد تومان در شهرک میانرود و ایستگاه امیرکبیر با اعتبار ۳۰۲ میلیارد تومان شامل اجرا و تملک در میدان بسیج انجام شده است.

به گزارش گزارش به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، سید احسان اصنافی با بیان اینکه خط ریلی ایستگاه قهرمانان تا ایستگاه امیرکبیر به طول ۵ کیلومتر تست گرم نهایی شد، گفت: جستجو داریم این ایستگاهها تا هفته دولت سال ۱۴۰۱ آماده مسافرت می شود.

او ادامه داد: فاز یک خط دو مترو، یک خط شمالی – و به طول تقریبی ۱۰ کیلومتر است که با استفاده از آن می توان از میانرود و عادل آباد به مرکز شهر و خط یک دسترسی داشته باشد.

شهردار شیراز با اشاره به سایر پروژه هایی که با نگاهی به توزیع عادلانه خدمات شهرداری این پروژه ها در نقاط مختلف شهر به صورت همزمان تقدیم شهروندان می شود، افزود: از جمله این طرح ها می توان به پل شهید علی یار هاشمی خواه در بلوار طلاییه، شبکه هوشمند اعلام هشدار پدافند اشاره کرد. غیر عامل در معابر مختلف شهر، اجرای راه بزرگ بزرگراهن که پیش از این مورد استقبال شهروندان هم قرار گرفته، ساخت میدان دولت، اجرای فضای شهری خیابان میرزای شیرازی و بوستان محله های قصردشت، احداث ساختمان پلیس راهور با زیر بنای ۱۲۰ متر مربع، تکمیل. تفرجگاه چنار راهدار، ساخت بوستان فاطمی در شهرک بزین، بوستان خیابان شمشاد، بوستان شهرک آرین و تعریض پل ورودی شهرک انجیره، کف سازی خیابان مشکین فام، کلینیک دندانپزشکی و همچنین بنیاد سردار شهید استوار محمود آبادی به منظور حفظ و نشر آثار شهید اشاره کرد. .

اصنافی اظهاران کرد: اعتبار بخش عمده ای از این پروژه ها از عوارض پرداختی توسط شهروندان تامین شده است

او با اشاره به پروژه های در دست شهرداری شیراز گفت: بزرگراه شهید سپهبد سلیمانی، بزرگراه شهید استوار، تقاطع مدافعان سلامت، احیای ارتفاعات، احداث بزرگراه ورودی شیراز – اصفهان و تقاطعات آن در غرب شهر از جمله پروژه های در دست احداث شهرداری شیراز است. تقدیم شهر می‌شود.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری