بهره برداری از پروژه های بهداشتی درمانی در شیرازایسنا / فارس شماره پروژه های بهداشتی و درمانی و توسعه ای با حضور معاونت وزارت بهداشت و شماری از سازمان ار

معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور که سه شنبه ۲۶ بهمن به فارس سفر کرده بود، از حضور در مراسم افتتاح بیمارستان نیریز و بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان استهبان مرکز تصویربرداری و آزمایشگاه شهید چمران بعد از افتتاح شد.

این مرکز تصویربرداری تصویربرداری با ۹۳۰ مترمربع و با اعتباری معادل ۲۰ میلیارد ریال ساخته شده است، همچنین ۴۵۰ میلیارد ریال صرف هزینه دستگاه های موردنیاز این مرکز می شود. آزمایشگاه جدید این مرکز درمانی نیز در زمینی به مساحت یکصد مترمربع و با اعتبار دو میلیارد و ۵۵ میلیو.

در ادامه، بخش شیمی درمانی سرپاییف اتاق عمل، آی سی یو و بخش پیوند آلوژن بیمارستان امیر که با کمک خیرین سلامت استان فارس به مرحله برداشت رسیده است، افتتاح شد.

معاونت درمان وزارت بهداشت در بخشی از این مراسم، گفتک با تلاش های بسیار در سه ماهه پایانی امسال ۴۵ بیمارستان کشور تجهیز افتتاح شد و یا به مرحله افتتاح رسید.

سعید کریمی همچنین از توسعه ۵۵ پروژه مرکز درمانی کشور طی این مدت خبر داد و این را باید در اجرای شعار “عدالت در تعالی سلامت” دانست و گفت: امروز همزمان با میلاد مولی الموحدین، حضرت امام علی (ع) نیز چندین پروژه سلامت در استان فارس به بهره برداری رسید که امیدواریم در زمینه دریافت بهتر خدمات درمانی کمک کند.

کریمی این پروژه را شامل بهره برداری از بیمارستان شهدای سلامت بنیاد برکت نی ریز می کند، همچنین می تواند در بیمارستان های شهید چمران، آنکولوژی امیر، استاد محرری و ابن سینا برشمرد که با تجهیزات مناسبی که در اختیار بیماران قرار دهد. زاز کردند.

معاونت درمان وزارت بهداشت با تاکید بر ایجاد برابری و عدالت در دسترسی به مردم در تمام مناطق کشور به خدمات بهداشتی و درمانی، پیشنهادی کرد افزایش سرانه بیمارستانی در سطح کشور.

به گزارش ایسنا، در سفر معاون وزیر همچنین پروژه ساخت بخش روانپزشکی کودکان بیمارستان ابن سینا با ۱۴ تخت بیمارستانی و صرف اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به برداشت رسید.

کریمی، معاون وزارت بهداشت در مراسم بهره برداری از بخش های اورژانس و بیمارستان های مردان در مرکز درمانی بیمارستان استاد محرری با اشاره به نگاه ویژه مجموعه وزارت بهداشت به پزشکان اعصاب و روان، بر اساس ارتقای خدمات به این بیماران و تلاش برای تشخیص بیماری و درمان سریع انجام می شود. این تمرکز تاکید کرد.

معاون درمان وزارت بهداشت ایجاد فضای آرام برای بیماران اعصاب و روان و امید بخشیدن به آنها برای بازگشت به جامعه و ادامه زندگی را یک اولویت در این زمینه خواند.

تلاش برای کاهش آسیب های ناشی از بیماری، دیگر مورد تاکید معاونت درمان وزارت بهداشت در این بازدید بود و اظهار داشت: در دوران افزایش خطر ابتلا به این بیماری در سطوحی از جامعه بودیم که در دوران پسا بیماری نیز شاهد این معضل بود. واهیم بود.

همچنین در این زمینه از کمیته کمیته کمیته کمیته ویژه کمیته کمیته ویژه کمیته علمی کریم در جامعه خبر داد و گفت: در این زمینه راهکارهایی نیز اندیشیده شده است که امیدواریم با همکاری گروه روانپزشکی و دست اندرکاران این حوزه به مرحله عملیاتی برسد.

به گزارش ایسنا، بخش اورژانس بیمارستان اعصاب و روان استاد محرری با زیربنای ۴۰۰ مترمربع و ۱۴ تخت تختی، با معادل اعتباری ۷۰۰ میلیون تومان به برداشت رسیده است.

همچنین تخت بیمارستانی بیمارستان اعصاب و روان استاد محرری با ظرفیت ۶۰ تخت بیمارستانی، دیگر پروژه ای بود که امروز همزمان با میلاد مولی الموحدین، حضرت امام علی (ع) به چرخه خدمات سلامت فارس پیوست. برای این بخش بیمارستانی با زیربنای ۷ مترمربع، دو هزار میلیارد و هشتصد میلیون تومان هزینه می شود.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری