بهترین راه برای کاهش کلسترول – ابزارهای شگفت انگیز موثر در اختیار شما

اکثر افراد می دانند که راه های طبیعی برای کاهش کلسترول بالا وجود دارد. اما آیا می دانستید که بهترین راه برای کاهش کلسترول موثرتر از داروهای استاتینی است که امروزه در بازار وجود دارد؟

بسیاری از مردم این موضوع را شگفت‌انگیز می‌دانند، زیرا وقتی نزد پزشک خود می‌روند، اولین چیزی که او با آنها در میان می‌گذارد، دارو است. اما حقیقت این است که با حذف غذاهایی که باعث کلسترول بالا می شوند از رژیم غذایی شما و افزایش مقادیر غذاهای با فیبر بالا، سطح کلسترول LDL بالا می تواند به سرعت کاهش یابد.

می بینید، یکی از دلایل اصلی افزایش تری گلیسیرید و کلسترول LDL، رژیم غذایی حاوی مقادیر زیادی چربی های اشباع شده مانند چربی های موجود در گوشت گاو و خوک است. بیکن و سایر غذاهای چرب مشابه از بدترین غذاهایی هستند که باعث افزایش کلسترول می شوند.

متوجه خواهید شد که بهترین راه برای کاهش کلسترول رژیم غذایی ساختاری است که بر محتوای چربی اشباع کم همراه با مقدار زیادی سبزیجات، میوه و غلات کامل تاکید دارد. مغزها مانند گردو نیز مهم هستند زیرا حاوی چربی های سالمی هستند که در رژیم غذایی بسیار مهم هستند.

سبزیجات به دلیل فیبر و استرول های گیاهی فراوانی که دارند، یکی از موثرترین مواد غذایی برای کاهش کلسترول هستند. اگر با استرول ها آشنا نیستید، آنها موادی هستند که به طور طبیعی در همه گیاهان یافت می شوند و از نظر علمی نشان داده شده اند که جذب کلسترول را در جریان خون کاهش می دهند.

این واقعا موثرترین راه برای کاهش کلسترول است. هنگامی که به درستی انجام شود، نشان داده شده است که سطح کلسترول را بهتر از آنچه دارو می تواند برای شما انجام دهد، کاهش می دهد. توصیه می کنم از وب سایت من دیدن کنید تا در مورد غذاهایی که باعث کلسترول بالا می شوند بیشتر بدانید و همچنین بهترین راه برای کاهش کلسترول با استفاده از روش های موثری است که طبیعت ارائه کرده است.

سریعترین رژیم لاغری