بهترین درجه برای کولر تابستانی


سطح مناسب یخچال تابستانی و تعمیر صحیح آن به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای حفظ بهترین دما در تابستان باید به نور خورشید، سایه، پرده ها و تعداد پنجره های خانه توجه کرد و بهترین و مناسب ترین سطح را تعیین کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از فناوری پارس سرویساین شامل تعمیرات یخچال نمی شود، اما برای مثال برای اینکه انرژی از دست نرود و از طرفی انرژی مصرف شود، می توانید با استفاده از پرده های قابل تنظیم که از گرم شدن اتاق جلوگیری می کند، به طور غیرمستقیم سطح برودت را افزایش دهید. در کل هزینه ها نیز صرفه جویی کنید.

سایر نکات مهم برای تنظیم دمای مطلوب و دمای مناسب برای یخچال تابستانی عبارتند از:

 • تفاوت دما بین روز و شب
 • تولد نوزاد یا نوزاد
 • تعداد اعضای خانواده یا دوستان اداری و … که در اتاق هستند.
 • منطقه بزرگ یا کوچک
 • اییو…

موارد فوق و بسیاری عوامل دیگر از فاکتورهای مهم در محاسبه ظرفیت یخچال هستند که در هنگام خرید و خرید یخچال با توجه به متراژ منزل، آب و هوا، کاربری محیطی، عایق بودن، آفتاب گرفتن و … باید به آن توجه کنید.

اهمیت تنظیم دمای مطلوب و دمای مناسب برای یخچال تابستانی چیست؟

با توجه به افزایش استفاده از یخچال در سال های اخیر سرمایش و سرمایش در گرمای تابستان و زمستان و عدم اطلاع رسانی دقیق در این زمینه شرکت های سازنده، نمایندگی های فروش و تعمیر و نگهداری، هزینه های استفاده از یخچال را به دلیل تأخیر در نظر گرفته است. ، تعمیر و تعویض واحدهای تهویه مطبوع، مصرف برق و انرژی بیشتر، هزینه قبض بالاتر و … که به نفع مشتریان و خریداران نیست.

بهترین درجه برای کولر تابستانی

اهمیت بهبود دمای توزیع شده بهینه، علاوه بر هزینه مواد، می تواند منجر به هزینه های جسمی و روحی نیز شود، از جمله:

 • اگر تمام خانه یا اتاق خواب بیش از حد گرم یا سرد باشد، فرد احساس راحتی نمی کند و ذهنش درگیر می شود و روی گردان نمی شود. مخصوصاً اگر اتاق خواب اینجا باشد مستقیماً روی کیفیت خواب تأثیر می گذارد که منجر به تأخیر خواب، ناراحتی خواب و … در هنگام خواب می شود و مطمئناً بعد از بیدار شدن از خواب حالت تنبلی، خستگی و تنبلی را خواهم داشت.
 • از طرفی سرمای شدید به بدن آسیب می رساند و باعث ایجاد درد در بدن می شود، وقتی کار و استرس روانی با هم ترکیب شوند باعث افزایش وزن و به طور کلی کارایی می شود.
 • بهبود دمای هوا علاوه بر موارد فوق، کودکان و حیوانات خانگی را نیز تحت تاثیر قرار می دهد تا کودکان کوچک استراحت نکنند.

دمای ایده آل برای کولرهای گازی تابستانی

به طور کلی اگر بخواهیم دمای خنک تری داشته باشیم، به دلیل افزایش سرمایش، موتور اسپلیت انرژی بیشتری مصرف می کند و به همین دلیل هزینه برق نیز بیشتر می شود.

با این حال، سطح بهبود نباید بالا یا پایین باشد. بهترین راه حفظ تعادل و تنظیم مناسب است تا هم کولرگازی عمر مفیدی داشته باشد و هم از وسایلی که در اختیار شما قرار داده ایم آسایش و راحتی بیشتری را برای مدت طولانی به صورت اصولی استفاده کنیم.

بهترین درجه برای کولر تابستانی

دمای ایده آل برای روزهای تابستان بین ۲۲-۲۵ درجه سانتیگراد است، جایی که محیط ما خیلی گرم یا سرد نخواهد بود. در ضمن مصرف انرژی مثبت خواهد بود. البته حتی زمانی که در خانه نیستید، می توانید دمای تنظیم را روی ۲۷-۳۰ درجه سانتیگراد تنظیم کنید.

در شب های تابستان به دلیل پایین بودن دمای بدن در هنگام خواب و جریان خون کم، دمای مطلوب برای شب های تابستان بین ۳۰-۳۲ درجه سانتی گراد است. البته به طور کلی دما در شب به جای روز کاهش می یابد.

این دما یک روش تجویزی و عمومی است که می تواند داروهای خاصی برای مناطق، شهرها، دمای بدن، دمای بدن و … داشته باشد. برای هر شخص یا خانواده

زمان کار یخچال با دمای تنظیم شده ارتباط مستقیم دارد. هر چه دمای محل خنک سازی محیط بیشتر باشد دمای خنک کننده کمتر می شود و قطعا تحویل دمای تعیین شده برای ما زمان بیشتری می برد.

به عنوان مثال اگر دمای محیط ما ۳۲ درجه سانتیگراد باشد و بخواهیم دمای خود را به دمای ۲۵ درجه برسانیم، کولر تا زمانی که دما پایین بیاید کار می کند و سپس به حالت هوا یا فن تبدیل می شود. .

در مثالی دیگر اگر دمای محیط ۳۲ درجه سانتیگراد باشد و دمای هوا را روی ۲۲ درجه قرار دهیم عملکرد دستگاه بیشتر از حالت باز قبلی و مصرف برق یکسان خواهد بود.

بنابراین، این موارد نیز از عوامل موثر بر استفاده از برق یخچالی هستند که به طور کلی می خواهیم موارد زیر را برجسته کنیم:

 • دمای بیرونی محیطی که در آن زندگی می کنیم.
 • دمای داخلی محیطی که در آن زندگی می کنیم.
 • دمایی که برای یخچال گذاشتیم.
 • نوع ساخت (ساخت، پوشش، مصالح استفاده شده و …)

تیم فنی پارس خدمات تعمیر و نصب یخچال گاز، تعمیر پکیج، گرمایش زیرزمینی و … را با پوشش تمامی مناطق تهران و تضمین کیفیت کار ارائه می دهد. برای درخواست خدمات با شماره ۰۹۳۳۷۷۸۸۹۸۹/۰۲۱۶۶۱۷۵۷۴۴ زنگ زدن

پایان گزارش تبلیغات