بهبود کیفی در سطح دود منابع سیار



کارشناس شماره گذاری چشم موبایل از ارتقای کیفی میزان آلودگی چشم موبایل خبر داد.

به گزارش ایسنا مهدی کیهان پور وی افزود: از ابتدای سال ۱۴۰۱ تمامی موتورسیکلت های بنزینی باید به فیلتر کربن مجهز شوند. بر اساس نظارت انجمن حفاظت از محیط زیست، تمامی سازندگان موتورسیکلت ها را به فیلترهای کربن قوطی مجهز کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: این فیلتر از تبخیر سوخت از سوخت جلوگیری می کند که می تواند باعث ایجاد آلاینده های خطرناکی مانند ازن در سطح شود.

کیهان پور در مورد خودروهای سنگین نیز گفت: با نظارت سازمان حفاظت محیط زیست و اجرای مقررات مربوطه از اوایل سال ۱۴۰۰ تاکنون بیش از ۵۰۰۰ خودروی دیزلی مطابق با دود روزانه اروپا تولید شده است.برنامه های توسعه کشور. . در همین حال، انجمن حفاظت از محیط زیست از طریق بازرسی های فیزیکی و آزمایش های میدانی از عملکرد صحیح نیروهای محرکه و تجهیزات نوسازی اطمینان حاصل کرده است و میزان آلاینده های هوای این خودروها را برآورده می کند و در نتیجه خودروهایی با کیفیت بالا وارد اروپا می شود. حمل و نقل دیزلی در کشور بود

وی با بیان اینکه از ابتدای امسال بیش از ۷۰ درصد چرخه خودروهای دیزلی با موتورهای پایه دیزل به سطح یورو ۵، آلایندگی هوای اروپا (EEV) و یورو ۶ رسیده است، گفت: اگزوز یورو ۴ دود از کیسه تولید خارج می شود که گامی مثبت در راستای اجرای سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و لیست رئیس انجمن حفاظت از محیط زیست است. .

کیهان پور در مورد خودروهای بنزینی سبک نیز از نظارت سازمان بر تولید و مراحل بازرسی فصلی از ابتدای دولت فعلی خبر داد و افزود: این بازرسان افزایش ۷۰ درصدی تولید تست دود یورو ۵ را به همراه داشتند که افزایش بسیار زیادی دارد. نسبت به سال ۲۰۱۹ (۵۰ درصد) و سازمان همچنان به بهبود موتورهای احتراق داخلی سازندگان ادامه می دهد. بنابراین موتورهای داخلی باید به روز شوند یا با موتورهایی که مطابق با استانداردهای روز هستند جایگزین شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن حفاظت از محیط زیست، وی در پایان خاطرنشان کرد: برای اطمینان از عملکرد صحیح کاتالیست، این سازمان در نظر دارد از نیمه دوم سال ۱۴۰۱ آزمایش های مناسبی را طی کند و طی آن راه هایی برای انطباق با محصول وجود داشته باشد. برای کار

در انتهای پیام