بهار ۱۴۰۱ آغاز فصل جدید در اقتصاد گردشگری فارس استایسنا / فارس معاون استانداری فارس در امور زائرین و اظهار کرد که بهار ۱۴۰۱، آغاز فصل در اقتصاد گردگ

محمد فرخزاده شامگاهشنبه ۱۷ اسفند در جلسه کمیته ستاد هماهنگی هماهنگی سفر نوروز ۱۴۰ با بیان اینکه از چند سال فرهنگی با سفرهای فرهنگی و همزمانی آن اعیاد شعبانیه، یکی از متفاوت ترین ایام نوروز را پیش رو داشت، تاکید کرد: از مجموعه تمام های فرهنگی. فرهنگی و هیئات مذهبی دعوت می کنیم که تمام تلاش خود را در برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم جشن های مذهبی و آیین های سنتی، به منظور ایجاد بستری سالم و مفرح برای میهمانان دیار فارس کهن، به کار گیرند.

او، ملاک سفر به استان فارس در ۱۴۰۱ رای آخرین مصوبات ستاد مرکزی نوروز و تزریق سه دوز واکسن اعلام و اضافه کرد: بخش اعظمی از اقتصاد و معیشت مردم فارس، با ورود مسافر و گردشگر رونق می پذیرد و دارای مشاغل کوچک و بزرگ، با یک. برنامه ریزی دقیق می کند چند ماه درآمد را در ایام نوروز به دست آوردند.

فرخزاده با اشاره به عدم آشنایی عمده مسافرین با جاذبه های گردشگری مذهبی، طبیعی، تاریخی و فرهنگی استان فارس، عنوان کرد: مهمترین کارکرد صدا و سیما، فضای مجازی و مجموعه های فرهنگی، آموزش و آگاهی از جامعه به آحاد جامعه است که ضروری است اهتمام جدی در. تولید جذاب و اختصاصی، نه تنها در حوزه معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، بلکه در حوزه توریس

آشنایی با فرزندان با کارآفرینی و چرخه اقتصاد در این بخش را به عنوان یکی از نقاط مثبت توجه به نسل آینده برشمرد و با اشاره به وجود فرصت های بالقوه سفرهای خارجی، افزودن: هم اکنون پروازهای بسیاری از شیراز به همسایه انجام می شود اما خلاء بروشورها و بولتن‌های تبلیغاتی گردشگری استان فارس در این پروازها کاملا محسوس است که باید برای این موضو ی.

فرخزاده با بیان اینکه در دنیا صنعت صنعت بر تکنولوژی روز و فناوری اطلاعات و تبلیغات و توجه ویژه دارد، توجهان کرد: معرفی مناسب برجستگی های توریستی و گردشگری استان در تمام بخش ها، زمانی محقق می شود که تبلیغات محیطی و چند رسانه ای از فارس در مرزها انجام شود. و سفرهای خارجی و شبکه های اجتماعی وجود داشته باشد.

انتهای پیام