بهادری: به ۳ امتیاز بازی با چیپس کامل نیاز داشتیمایسنا/ خراسان رضوی سرمربی تیم فرش‌آرای مشهد گفت: برای پیروزی مقابل چیپس کامل به آب و آتش زدیم، زیرا به سه امتیاز ای می‌رسد.

قدرت بهادری در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص پیروزی تیم فوتسال فرش‌آرای مشهد در برابر چیپس کامل اظهارنظر هر ۲ تیم چند هفته ای بود که نتایج خوبی کسب نکردند و برای پیروزی در این دیدار جنگیدند. به ۳ امتیاز نیاز داریم و می‌توانیم آن را کسب کنیم.

وی افزود: چند هفته‌ای بود که تمام بازیکنانم را اختیار نکردند. در بازی با چیپس کامل هم، گلر اول تیم را به دلیل محرومیت در اختیار نداشتیم، ولی دیگر نیمه اول خوب کار کردیم و در نیمه دوم هم تیم چیپس بازی را در دست داشت، اما در نهایت ۳ امتیاز به

سرمربی تیم فوتسال فرشآرا بیان کرد ۲ گل از حریف پیش بودیم، ولی هر چه به دقایق پایانی بازی نزدیک میشدیم، بیشتر سعی کنید میکردیم تا اختلاف گل با حریف را حفظ کنیم. وشحالم که بازی های نمایندگان مشهد در لیگ فوتسال بدون حاشیه برگزار شد. مهمتر از هر نتیجه‌ای این وفاق و همدلی در فوتسال استان خراسان رضوی و شهر مشهد است.

بهادری در تصمیم گیری های ویژه داور مسابقه گفت: داور برای اخراج هر ۲ بازیکن درست بود و تیم داورد عم. با محرومیت گلر اول تیمم به دلیل اخراج در بازی با سنایچ ساوه و همچنین اخراج گلر دوم در این بازی، فرصت به دروازهبان سوم و جوان تیم می رسد که در طول مدتی که درون آنها ایستاده است، عملکرد فوقالعاده هایی دارد.

وی در خصوص رتبه فرش‌آرا در پایان لیگ گفت: در فاصله چند هفته به پایان لیگ قرار داریم و از الان نمی‌توانیم. فقط می‌توانم قول بدهم که من و تیمم برای رسیدن به بهترین رتبه ممکن، تمام تلاشمان را به کار می‌بندیم و امیدوارم بتوانیم در چند بازی باقی مانده تا پایان لیگ، هم پیروز شویم.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری