بلغارستان اجتناب کرده اند مذاکره همراه خود گازپروم خودداری کردبلغارستان آگاه است کدام ممکن است همراه خود گازپروم روسیه برای از سرگیری قرارداد کسب سوخت خالص در بحبوحه حمله نیروی دریایی مسکو به اوکراین مذاکره نخواهد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جستجو در دارایی ها تولید دیگری سوخت است.

به گزارش ایسنا، این ملت عضو اتحادیه اروپا بر مقدمه قراردادی ۱۰ ساله همراه خود گازپروم کدام ممکن است در اواخر سال ۲۰۲۲ منقضی می‌شود، تقریباً تمام نیازهای سوخت شخصی را همراه خود سوخت روسیه تامین خواهد کرد.

آسن واسیلیف معاون نخست وزیر بلغارستان به رادیو دولتی BNR اظهار داشت: «{در این} شرایط نمی توانید همراه خود گازپروم صحبت کنید. انتخاب های عکس نیز موجود است. این ساده بلغارستان نیست، اما علاوه بر این عالی تکنیک مشترک اتحادیه اروپا است.

وی اظهار داشت: بلغارستان جستجو در واردات LNG اجتناب کرده اند پایانه های ترکیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید یونان را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش واردات سوخت اجتناب کرده اند جمهوری آذربایجان است.

بلغارستان همراه خود بلعیدن سالانه حدود ۳ میلیارد متر تاس سوخت، قراردادی همراه خود جمهوری آذربایجان برای اکتسابی ۱ میلیارد متر تاس سوخت دارد، با این حال تنها پس اجتناب کرده اند سازماندهی جاده لوله جدید سوخت همراه خود یونان در اواخر سال جاری. سود این قرارداد

در اوایل این ماه، کمیسیون اروپا این سیستم‌هایی برای کاهش ۲ سوم وابستگی اتحادیه اروپا به سوخت روسیه در سال جاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوک دادن به آن است به همان اندازه سال ۲۰۳۰ ادعا کرد. حمله روسیه به اوکراین در ماه قبلی انتخاب‌های قدرت در اتحادیه اروپا را اصلاح داد کدام ممکن است حدود ۴۰ سال به روسیه تکیه کن است. سهم سوخت می خواست آن

به گزارش رویترز، واسیلیف اظهار داشت بلغارستان اجتناب کرده اند اندیشه قرارداد مشترک در دسترس بودن سوخت برای اتحادیه اروپا حمایت می تدریجی، کدام ممکن است رقبا بین کشورهای عضو بلوک را اجتناب کرده اند بین می برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به دلیل} کسب اصولاً، قیمت های بهتری را به در کنار دارد.

انتهای پیام/