برگزاری ۶۴ یادواره شهدا در پلدخترایسنا / لرستان فرمانده سپاه ناحیه پلدختر با اشاره به برگزاری کنگره ملی شهدای لرستان، گفت: در این راستا ۶۴ یادواره شهدا به سپاه ناحیه پلدختر برگزار می شود که تا قبل از برگزاری کنگره ملی باید این یادواره ها برگزار شود.

بهمن کریمی فرد در گفتوگو با ایسنا با اشاره به برگزاری کنگره ملی شهدای لرستان، بیان کرد: کنگره ملی شهدای استان لرستان در سال ۱۴۰ برگزار می شود و کمیته های مختلف کنگره باید به ماهانه برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه پلدختر از نجف آباد اصفهان دومین شهر کشور در عرصه ایثار و شهادت است، افزود: ۶۴ یادواره شهدا به سپاه ناحیه پلدختر برگزار می شود که ۴۳ یادواره بعد برگزار می شود و ۲۰ یادواره دیگر باقی مانده است.

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر با جمع آوری و مستندسازی زندگینامه و وصیت نامه شهدای شهرستان پلدختر، اضافه کرد: کمیته های مختلف کنگره پلدختر سال گذشته تشکیل جلسه داده و قرار بود فرمانداری این شهرستان برای کنگره در نظر گرفته شود که بعد از گذشت یک سال هنوز محقق نشده است. است.

وی با بیان اینکه در رابطه با معرفی شهدای پلدختر کمکاری انجام شده است، مشخص شده است: طی این مدت جلسات برگزار می شود که برای انجام کارهای بهتر و اعلام نتایج این جلسات باید به صورت ماهانه برگزار شود.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری