برگزاری چهارمین مدرسه تابستانی دیپلماسی اقتصادیچهارمین مدرسه تابستانی دیپلماسی اقتصادی با محوریت کشورهای همسایه دریای خزر به همت دانشگاه امام صادق(ع) برای پژوهش های اقتصادی و با مشارکت و همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی رئیس جمهور و سایر نهادهای دولتی برگزار شد.

به گزارش ایسنا، سلسله نشست هایی به منظور ارائه فرصت ها و چالش های موجود در روابط اقتصادی و سیاسی جمهوری اسلامی ایران و کشورهای همسایه دریای خزر با حضور اساتید دانشگاه و سفرا برگزار شد. مدیران ارشد دولتی و غیردولتی، مشاوران و همکاران، امور مالی و بازرگانی، کارآفرینان و اعضای شورای اجرایی اتاق‌های بازرگانی.

هدف اصلی چهارمین مدرسه تابستانی دیپلماسی اقتصادی، شناخت سطح و اهمیت دریای خزر و اوراسیا در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، بررسی امکانات و چالش های موجود در روابط جمهوری اسلامی ایران است. ایران و کشورهای دریای سرخ و اوراسیا از منظر دیپلماسی انرژی در منطقه خزر. ; نقل قول.

علاوه بر موارد ذکر شده، برگزاری کارگاه های حرفه ای مطابق با فنون مذاکره بین المللی و تکنیک های تجاری مناسب محله کاسپین نیز از دیگر برنامه های پیش بینی شده در مدرسه تابستانی است.

همچنین پس از ارزیابی پژوهشی، گواهی معتبر از سوی برگزارکنندگان چهارمین مدرسه تابستانی دیپلماسی اقتصادی به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.

مدرسه تابستانی دیپلماسی اقتصادی در اطراف کشورهای دریای خزر به دانشجویان، اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی، تجار فعال و سرمایه گذاران بخش خصوصی، خبرنگاران و اصحاب رسانه خصوصی و عموم پژوهشگران علاقه مند توصیه می شود.

لازم به ذکر است تاریخ برگزاری این دوره از تاریخ ۲۹ مرداد لغایت ۶ شهریور ۱۴۰۱ به صورت ارتباط مستقیم و اطلاعات تکمیلی و نحوه ثبت نام (ظرفیت محدود) دوره کامل و یا ثبت نام در صورت برگزاری جلسات ویژه تا ۲۶ مرداد ماه سال جاری از طریق تماس و یا ارسال پیام به شماره ۰۹۲۱۸۷۷۳۶۵۰ پیام واتساپ؛ بر این اساس اولویت ثبت نام صحیح با توجه به زمان ثبت نام مشخص خواهد شد.

در انتهای پیام