برگزاری اردوی پاراآسیایی فقط با دوندگان یک فرصت طلایی استمربی تیم ملی پارادو و میدانی گفت: تا مسابقات انتخابی و لیگ کشور، اردوی آماده سازی بازی های پاراآسیایی هانگژو چین فقط برای ورزشکاران با فرصت طلایی برگزار می شود.

بهمن رضایی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به اینکه مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی که اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود، آخرین فرصت برای تعیین لیست بازیکنان اعزامی به بازی های پاراآسیایی است. هانگژو حالا فقط پاراآسیایی ها به اردوی تدارکاتی دعوت شده اند و شانس زیادی برای کسب طلای این بازی ها دارند.

وی به حامد امیری، سعید افروز، امان الله پاپی، هاشمی متقیان، الناز دارابیان و آتنا محمدی دعوت شده به اردوی آماده سازی بازی های پاراآسیایی هانگژو چین اشاره کرد و گفت: اردوی مردان از امروز دوشنبه آغاز می شود. ۹ آبان در اهواز و بانوان رشته شماره . ۲ در امجدیه آغاز می شود و به مدت ۲۵ روز ادامه دارد، این اردو تا پایان سال ادامه خواهد داشت و شانس طلا به مسابقات قهرمانی کشور و تیم ملی برای ارائه می رود. بازیکنان جدید دستگیر خواهند شد.

سرمربی تیم ملی درباره این سوال که چه عواملی را می توان برای حضور در تیم ملی در نظر گرفت؟ وی خاطرنشان کرد: بر اساس تصمیم کمیته ملی پارالمپیک، تنها افرادی که بتوانند رکوردهای اول تا سوم آسیا را در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۲ ثبت کنند، به تیم ملی دعوت می شوند. با تصمیم کمیته، لیست نفرات اعزامی به هانگژو پس از مسابقات قهرمانی کشور مشخص خواهد شد.

رضایی در پاسخ به این سوال که مسابقات برون مرزی برای بازیکنان در پایان سال در نظر گرفته شده است. وی افزود: تا پایان سال فقط فزا در امارات داریم و اگر مشکلی برای حمل و نقل نباشد، خوش شانس هایی که طلا دارند وارد این مسابقات می شوند.

وی در پایان درباره سطح تمرینات ورزشکاران درجه یک کشور گفت: از آنجایی که در فصل بدنسازی هستیم ورزشکاران صبح و بعدازظهر تمرینات بدنسازی را انجام می دهند و بالاترین تمرینات شدید و ثابت است. پیگیری کنید و روند کار رضایت بخش است.

در انتهای پیام