برپایی نمایشگاه شهدای روحانی گیلان در قمایسنا/گیلان رئیس سازمان بسیج طلاب گیلان گفت: در کنگره ملی شهدای روحانی در شهر مقدس قم نمایشگاه شهدای روحانی گیلان از زمان مشروطه تاکنون و با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان، نماینده عالی دولت در گیلان و فرمانده سپاه قدس گیلان برگزار می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین حاتم نصیری نژاد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه باید کنگره شهدا در گیلان به طور مداوم برگزار شود، اظهار کرد: برگزاری کنگره شهدای روحانی می‌تواند تاثیرپذیری بسیار زیادی بر جامعه داشته باشد لذا انتظار ما این است که مراسم یادواره و کنگره شهدای روحانی در گیلان به طور مداوم و دائم برگزار شود.

وی با اشاره به نقش جامعه روحانیت در جمهوری اسلامی گفت: دشمنان با آگاهی از نقش مهم جامعه روحانیت در کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی در تلاشند تا انواع هجمه‌های گوناگون به وجهه روحانیت وارد کنند لیکن تاثیر برگزاری این چنین برنامه ها و همایش هایی بسیار حایز اهمیت است.

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم اهمیت نقش برگزاری کنگره ملی شهدای روحانی در کشور بیان کرد: یکی از اهداف برگزاری این کنگره به شکل کشوری، تقویت جایگاه روحانیت است که ضرورت دارد به بهترین شکل ممکن به انجام برسد.

حجت الاسلام نصیری نژاد تاثیرپذیری شهدای روحانی در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول تاریخ را بسیار مهم دانست و بیان کرد: ما موظف هستیم تا در راستای قدردانی از نعمت های امنیت، عزت و اقتداری که به واسطه خون شهدا داریم، یاد و خاطره این عزیزان را گرامی بداریم.

وی با بیان اینکه استکبار در تلاش برای مخدوش کردن چهره جامعه روحانیت در کشور است، گفت: در مقطع حساس کنونی که روحانیت در جامعه مورد هجمه برخی افراد و گروه ها قرار گرفته، بهترین زمان است تا نقش روحانیت در هشت سال دفاع مقدس برای مردم معرفی و تبیین شود.

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه قدس گیلان از برپایی نمایشگاه شهدای روحانی در شهر مقدس قم خبر داد و افزود: استان گیلان دارای ۱۶۲ شهید روحانی است که در طول تاریخ انقلاب زحمات فراوانی کشیده و با خون‌های خود باعث سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند.

وی اضافه کرد: در کنگره ملی شهدای روحانی در شهر مقدس قم نمایشگاه شهدای روحانی گیلان از زمان مشروطه تاکنون و با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان، نماینده عالی دولت در گیلان و فرمانده سپاه قدس گیلان برگزار می‌شود.

انتهای پیام