برترین مدافع والیبال زنان: تعویق پلی‌آف شکبرانگیز بود / اگر مربی خارجی نبود به تیم ملی نمی‌رفتمملی‌پوش تیم والیبال سایپا می‌گوید اگر هدایت تیم ملی را یک مربی خارجی برعهده داشت، حاضر به شرکت د.

به گزارش ایسنا زنان ، لیگ برتر والیبال با قهرمانی باریج اسانس کاشان به پایان رسید. در پایان این مسابقات پوران زارع از تیم سایپا به عنوان برترین مدافع انتخاب شد.

زارع در لیگ برتر به ایسنا گفت: سطح مسابقات نسبت به سال‌های قبل بهتر بود و جز یکی، دو تید ب. تیم سایپا هم از مرداد ماه تمرینات خود را به خوبی شروع کرد. در فصل اول یک شکست اما در نیم فصل دوم جبران کردیم و به عنوان صدرنشین به پلی‌آف رسیدیم.

بازیکن سایپا در ادامه افزود: شرایط بسیار در نیمفصل دوم داشتیم اما پلیآف یک هفته تعلیق افتاد و این باعث شد تا از پیک آمادگی خوبی ۱۰۰ درصد خود را در خارج از کشور خارج کنیم. نمی‌دانم چرا یک هفته عقب افتاد اما این ضربه بزرگی به تیم ما زد. درست است که دیدار نیمه نهایی مقابل پیکان را بردیم اما هیچکس باور نمی‌کرد که فینال را بد تمام کنیم. یک روز بد تیمی داشتیم و زحمات چند ماه را در دو ساعت از دست دادیم. این تعویق یک هفته برای همه مبهم و کمی شکبرانگیز بود.

زارع در مورد انتخاب خود به عنوان برترین مدافع گفت: سال ۹۸، پس از آن در جام باشگاه های آسیا و همچ دوست داشتم این عنوان را با قهرمانی جشن بگیریم اما نشد. با این حال خوشحالم که چند دوره پیاپی بهترین مدافع شدم.

او در شروع تمرینات تیم ملی بیان کرد: مربی خارجی گزینه خوبی برای تیم ملی است تا از تجربیاتش اک با احترامی که به مربیان داخلی دارم اما اگر مربی خارجی نبود، در تیم ملی شرکت نمی‌کردم. امیدوارم تیم ملی خوبی داشته باشیم تا در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری