بدنساز لهستان در تیم ملی والیبال ایران: دیدار ایران و لهستان جذاب خواهد بود.سرمربی تیم ملی لهستان و تیم ملی والیبال ایران درباره وضعیت دیدار ایران و لهستان در جام واگنر صحبت کرد.

به گزارش ایسنا، نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر از ۷ تا ۲۹ مردادماه برگزار می شود و چهار تیم از ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین در آن شرکت خواهند کرد. تیم ملی والیبال ایران برای شرکت در جام واگنر صبح یکشنبه ۲ مردادماه تهران را در مسیر لهستان ترک کرد.

لهستان پست در گفت و گو با یانوس، سرمربی لهستانی والیبال ایران نوشت: روز پنجشنبه یادواره واگنر آغاز می شود که در آن لهستان به مصاف ایران، آرژانتین و صربستان می رود. در کادر تمرینی ایرانی ها یک قطبی به نام یانس حضور دارد که دستور شکست “سرخ سفید” را فاش کرد.

یانس در پاسخ به اینکه بازی لهستان و ایران همیشه قوانین خاص خود را دارد و همیشه جنجال به دنبال دارد، گفت: این مسابقات همیشه به دور پنجم می رود و امیدوارم این بار هم همینطور باشد. من معتقدم کل سالن پر خواهد شد. بازیکنان ما برای اولین بار در یک میدان بسیار بزرگ حضور دارند و امیدوارم در اینجا خودشان را به تماشاگران معرفی کنند.

یانس در پاسخ به اینکه راز پیروزی ایران بر لهستان را در چند کلمه چه می دانید؟ گفت: بازی خیلی سختی!

در انتهای پیام