بخشش پای پرواز/ ۱+۵ استقلالی راهی قطر می‌شونددراگان اسکوچیچ با بازگشت مجدد استقلالی‌ها به تیم ملی موافقت کرد و این بار به جای پنج بازیکن، از شش بازیکن این تیم به اردوی تیمش دعوت به عمل آورد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران ظهر امروز (پنجشنبه) با پرواز چارتر راهی دوحه قطر خواهد شد و دراگان اسکوچیچ به همین منظور تصمیم به بخشش استقلالی ها خاطی و بازگشت بازیکنان این تیم به اردوی تیم ملی گرفت.

در حالی که اسکوچیچ بازیکنان استقلال را به علت حضور در بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان بدون هماهنگی کادرفنی تیم ملی از اردو خط زده بود، بعد از وقفه‌ای دو روزه، بالاخره با بازگشت این بازیکنان به اردوی تیمش اضافه کرد.

اسکوچیچ از یک بازیکن دیگر استقلال هم به اضافه پنج بازیکن دیگر دعوت کرد تا شمار ملی‌پوشان این تیم به شش بازیکن افزایش یابد. ابوالفضل جلالی، مدافع چپ استقلال به جای میلاد محمدی که به کرونا مبتلا شده به تیم ملی دعوت شده است.

به این ترتیب سید حسین حسینی، عارف غلامی، صالح حردانی، مهدی مهدی‌پور، امیرحسین حسین‌زاده و ابوالفضل جلالی در فرودگاه امام خمینی به تیم ملی ایران ملحق خواهند شد. به این ترتیب شمار بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی به ۳۱ بازیکن افزایش می‌یابد اما برخی بازیکنان از جمله میلاد محمدی و سردار آزمون و حسین کنعانی‌زادگان که قبلا دعوت شده بودند، با تیم ملی به قطر نمی‌روند.

تیم ملی برای برگزاری یک اردوی دو هفته‌ای راهی قطر می ‌شود و امیدوار است در این کشور دو یا سه دیدار دوستانه را برگزار کند اما تا به این لحظه هیچ دیداری قطعی نشده است.

انتهای پیام