بتنام ۹۱۱۸ داوطلب برای کنکور دکترا در فارس / برگزاری کنکور دکترا در هفت شهر استانایسنا / فارس نماینده تامالاختیار سازمان سنجش در فارس اعلام کرد که کنکور دکتری ۱۴۰۱ صبح جمعه ششم اسفندماه همزمان با سراسر کشور با حضور ۹ هزار و ۱۱۸ داوطلب در استان برگزار می شود.

علیرضا افشاریفر سهشنبه سوم اسفند در یک کنفرانس خبری بیان کرد: کنکور دکتری ۱۴۰۱ صبح جمعه ششم اسفندماه جاری با حضور ۹ هزار و ۱۱۸ داوطلب در استان فارس برگزار می شود.

او افزود: این آزمون در استان فارس، در هفت شهرستان استان با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی بو

نماینده تامالاختیار سازمان سنجش در فارس ادامه داد: کنکور دکتری در استان فارس ۱۴۰۱، در رشته های علوم، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر، دامپزشکی و زبان برگزار می شود.

به گفته افشاریفر ؛ از میان ۱۸۶۵۵۶ داوطلب کنکور دکتریدر کشور، ۹۱۱۸ داوطلب، از استان فارس است که از این تعداد د ن رف از شه

نماینده سازمان سنجش در فارس با اعلام اینکه کنکور دکتری ۱۴۰۱ در شهرستان های شیراز، لار، فسا، کازرون، جهرم، اقلید و مرودشت در استان برگزار می شود، گفت: این آزمون در ۲۱ حوزه استانی برگزار می شود که این تعداد از ۱۵ حوزه مربوط به استان برگزار می شود. شیراز است.

او با اشاره به شرایط بیماری های بیماری در کشور، اظهار کرد: امسال هم تمام تمهیدات لازم برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، مانند سال های گذشته در نظر گرفته شده و تمام داوطلبان، طبق دستورالعمل ها موظف هستند که نکات بهداشتی را رعایت کنند. .

افشاریفر در خصوص داوطلبانی که انجام می دهند یا امیکرون مبتلا هستند هم عنوان می کنند: این دسته از داوطلبان در بیمارستان بستری هستند، باید با سازمان سنجش هماهنگی لازم، تا شرایط آزمون کنکور در مرکز درمانی مشخص شود. در غیر این صورت، در حوزه های امتحانی، اتاق های ویژه برای این داوطلبان در نظر گرفته شده است

او یادآوری کرد: کارت شرکت در آزمون روز سه شنبه ۳ اسفندماه ۱۴۰۰ برای مشاهده و پرینت در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت و داوطلبان باید برای ویرایش و تصحیح مغایرت های موجود، حداکثر تا ششم اسفندماه امسال در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش ببیند. شور به قسمت ویرایش اطلاعات در کارت ورود به جلسه مراجعه کنند.

افشاریفر افزود: درصورتیکه در بندهای ۷ و ۱۲ کارت شرکت های مغایرتی وجود دارد، افراد باید در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۴ و ۵ اسفند به نمایندگی سازمان سنجش مستقر در باجه رفع محدوده حوزه (براس جدول شماره ۲ در دفترچه سازمان سنجش) مراجعه و پیگیری کنند. کنند.

نماینده سازمان سنجش در فارس با یادآوری این آزمون دکتری ۱۴۰۱ ساعت ۸ صبح روز جمعه ششم اسفندماه آغاز می شود و درهای ورود به حوزه های امتحانی، در ساعت ۷: ۳۰ بسته خواهد شد از داوطلبان خواست تا در محل آزمون حضور یابند.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری