با کتی کنترا – تناسب اندام پزشکی آشنا شوید

دسته‌بندی نشده


به Katie Kontra ، راهنمای تناسب اندام Mount Carmel Fitness در Lewis Center ، OH خوش آمدید. این مرکز به تازگی مجدداً گواهینامه مجدد امکانات MFA – از سال 2018 را تکمیل کرده است. آنها اشیایی بودند که توسط وزارت امور خارجه تأیید شده بودند! به گفته یانو لافرتی ، مدیر مرکز ، کتی “نقش مهمی در آماده سازی برای صدور گواهینامه مجدد ما ایفا کرد.” با تشکر از یان ، کتی و کل تیم در کوه کارمل !!

کتی در 5 سال گذشته در Mount Carmel Fitness کار کرده است. او دارای مدرک کارشناسی بهداشت و رفاه از جامعه تغذیه است. او به عنوان مربی شخصی NASM ، 200 Vinyasa Yoga ، مربی ایمنی آب ، Reiki II و ACE Health Trainer دارای مجوز است.

ما اخیراً با کتی ملاقات کردیم و در اینجا آنچه او باید بگوید …

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
من واقعاً از دادن فرصتی به مردم برای یافتن آرامش و خوشبختی از طریق تناسب اندام لذت می برم. با کمک به کسی در یادگیری مهارت های جدید و گواهی رضایت از خود ، شغل از کار خارج می شود!

چه چیزی باعث شد این منطقه را انتخاب کنید؟
من علاقه زیادی به آشپزی داشتم و در دوران دبیرستان با اصطلاح “رژیم کل نگر” روبرو شدم. بقیه تاریخ است ، و من بسیار هیجان زده هستم که در یک مسیر شغلی کامل و بی وقفه قرار دارم که تمام عیار است.

چه توصیه ای می توانید به کسانی که تازه وارد این حوزه از آمادگی جسمانی می شوند ، بدهید؟
در تمام روابطی که با اعضا ، مهمانان و همکاران خود ایجاد می کنید شادی را بیابید. به این ترتیب ، با تحمل چالش ، یادگیری مهارت های جدید یا تلاش برای پاسخگویی به درخواست های مختلف ، می توانید اعتماد و حمایت تیمی را که بخشی از آن هستید ، پیدا کنید. خوشبختانه حرفه سلامت مملو از نگرش های مثبت است که به دنبال فعالیت های فکری و ارتباطات مفید بین افراد است. شما یک محل کار سالم انتخاب کرده اید و مهم است!

موسسه شما از اخذ گواهینامه از انجمن تناسب اندام پزشکی چه چیزی به دست آورده است؟
بدن ما همانطور که تبدیل به گواهینامه یک مرکز تناسب اندام پزشکی شده و دارای اعتبار است ، حس هدف و اعتماد منحصر به فردی را به دست آورده است. این زمینه تعهد ما برای خدمت صادقانه به جامعه است.

متشکرم ، کتی ، برای فرصتی که به اعضای خود دادید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *