با دور شدن گردشگران ، بالی اکنون با یک جنگل وحشتناک پیشی گرفته است

دسته‌بندی نشده


تا زمانی که گردشگران دور باشند ، جنگل بازی می کند.

این همه گیری برای نقاط توریستی ویران کننده بود ، اما نه بیشتر از بالی. عکسهای خیره کننده نشان می دهد که چگونه بهشت ​​جزیره اندونزی ، که در آوریل 2020 بسته شد ، توسط جنگل اصلی اشغال شده است.

شهرهای مشهوری مانند کوتا ، اوبود و سانور آخرالزمان به نظر می رسند – مانکن های خالی در مغازه ها ، گیاهان جنگلی که در بالای مبلمان ، ساختمان ها و مغازه ها رشد می کنند و رستوران ها و هتل ها هنوز بسته هستند.

دکتر نیومن سوکما آریدا ، مدرس دانشکده گردشگری دانشگاه اودایانا ، به گاردین گفت 60 درصد اقتصاد جزیره را گردشگری تشکیل می دهد.

البته تکیه بر اقتصاد شکننده گردشگری البته بسیار خطرناک است. بالی می تواند به کشاورزی بازگردد و به دنبال جایگزین های دیگری برای حمایت از اقتصاد خود مانند اقتصاد دیجیتال باشد ، به طوری که تنها به گردشگری وابسته نباشد. “

اجاره کایاک برای گردشگری در ساحل مرتصاری ، سانور بسته شد.
غرفه کرایه کرایه داخلی در ساحل مرتصاری ، سانور.
SOPA Images / LightRocket از طریق Gett
وقتی رستوران بسته شد صندلی و میز روی هم چیده شد.
شصت درصد اقتصاد جزیره را گردشگری تشکیل می دهد.
SOPA Images / LightRocket از طریق Gett

بالی ، در عین حال ، امیدوار است که این هفته فرودگاه را برای پروازهای بین المللی از چین ، ژاپن ، نیوزلند ، کره جنوبی و عربستان سعودی بازگشایی کند ، اما بازدیدکنندگان باید در هتل یک قرنطینه هشت روزه انجام دهند-و هزینه آن را خودشان بپردازند.

اوضاع به طرز چشمگیری تغییر کرده است ، یکی از راهنمایان تورهای خصوصی می گوید که برای به دست آوردن درآمد خود باید به گردشگران محلی تکیه کند و فرش و پرده های کناری را برای امرار معاش بپوشاند.

نمایی از یک تجارت بسته گردشگری.  تجارت و فعالیت های گردشگری بالی در سمینیاک همچنان بسته می شود زیرا دولت مرکزی اندونزی محدودیت فعالیت اضطراری جامعه (PPKM) را افزایش داده و تعداد موارد کووید -19 را کاهش می دهد.
انتظار می رود بالی هفته آینده فرودگاه را برای پروازهای بین المللی از چندین کشور بازگشایی کند.
SOPA Images / LightRocket از طریق Gett

وایان ویلیانا از باتوبولان به این روزنامه گفت: “به دلیل این همه گیری ، من فکر می کنم که کار در صنعت گردشگری در آینده فقط با توجه به شکننده بودن این صنعت باید شغل جانبی من باشد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *