با جیمز ولبرن آشنا شوید – FitnessBank

دسته‌بندی نشده


و چه ماجراجویی. در مسیر ، او با انواع مختلفی از حیات وحش روبرو شد ، اما خوشبختانه هیچ گرگ و گرگ گریزلی وجود نداشت – اما او صدای گرگ ها را شنید. جیمز می گوید هر بار که صدای گرگ ها را در شب می شنود ، سردی ستون فقرات او کاهش می یابد. او 21 گوزن ، شش عقاب کچل ، صدها گوزن ، صدها آنتلوپ ، صدها گوزن ، دو روباه و شش بز کوهی و نوزادان آنها را مشاهده کرد. در حوضه وایومینگ ، او با گله ای از اسب های وحشی روبرو شد. اسب نر روی جیمز پرید ، 20 فوت جلوتر ایستاد ، پاهایش را زیر پا گذاشت و خروپف کرد. سپس کل گله در جهت چرخید و در دشت غرش کرد و در باد ضعیف می وزید.

جیمز می گوید این پیاده روی برنامه ریزی آب و غذا است. وقتی در بیابان نیومکزیکو کار خود را آغاز کرد ، مجبور شد از مخازن گاو آب تهیه کند. سپس در کوههای کلرادو ، توسط جریان فراوان آب یخ سرد و گوارا خراب شد. وقتی وارد حوضه بزرگ وایومینگ شد ، به مخازن احشام بازگشت. غذای در حال حرکت شامل ظروف کم آبی کوله پشتی است. جیمز می گوید در طول مسیر نمی تواند غذای کافی حمل کند ، بنابراین هر پنج یا شش روز یکبار به شهر می رود تا جایی که می تواند غذا می خورد. هنگامی که جیمز در رستورانی در گرند لیکس ، CO آنقدر غذا سفارش داد که دو سرور طول کشید تا همه آنها را روی میز بیاورند. او آخرین لقمه را خورد.

به دلیل مصدومیت ، جیمز مجبور شد در ماه ژوئن یک ماه استراحت کند ، بنابراین امسال نتوانست پیست را تمام کند. امسال ، جیمز از نیومکزیکو به Dubois ، WY سفر کرد ، جایی که برای انتظار زمستان سرد توقف کرد. او 1915 مایل را پیمود و در بهار مسیری را برای تکمیل آخرین 1،185 مایل ماجراجویی بزرگ خود انتخاب می کند.

به وب سایت وی مراجعه کنید علت ماجراجویی بیشتر بیاموزید و بخشیدن تا از هدفش حمایت کند

سریع

چکمه های کوهنوردی مورد علاقه: بروکس کاسکادیا جیمز تا کنون شش جفت کفش را پاس کرده است. از طرف این زوج ، او قبل از اینکه به دیگری نیاز داشته باشد ، حدود 400 مایل رانندگی می کند.

مکان مورد علاقه برای پیاده روی: کوههای سان خوان در کلرادو و محدوده رودخانه باد در وایومینگ. “این کوه ها مناظر دیدنی را ارائه می دهند. من عاشق تاپ گرانیت شگفت انگیز و باشکوه گرانیت پوشیده از برف آنها شدم که به آسمان شلیک می کردند. “

غذای مورد علاقه در حال حرکت: استروگانوف گوشت گاو Mountain House ، مرغ و پیراشکی ظروف خشک شده را منجمد می کند. “من خیلی غذا خوردم ، این دو طعم آخر است که می توانم بخورم.”

ردیاب فعالیت مورد علاقه: فیت بیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *