با جودی مک کارتی آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی

دسته‌بندی نشده


به جودی مک کارتی ، سرپرست تناسب اندام و ورزش های آبی در مرکز پزشکی هایس در هایس ، KS خوش آمدید. مرکز بهبود سلامت به تازگی موفق به تکمیل سومین گواهینامه وزارت امور خارجه شده است! متشکرم !!

جودی 19 سال در مرکز بهبود سلامت بوده است. او دارای مدرک کارشناسی در رشته علوم ورزشی ، کارشناسی ارشد در فیزیولوژی ورزش است و دستیار فیزیوتراپیست دارای مدرک AS است.

ما اخیراً با جودی ملاقات کردیم و در اینجا آنچه او باید بگوید …

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
من عاشق ملاقات با اعضای جدید و کمک به اعضا برای یافتن راه هایی برای عملکرد در زندگی روزمره خود و قوی تر و سالم تر هستم. من از برقراری ارتباط روزانه با اعضا و شنیدن اینکه بدن ما چگونه زندگی آنها را تحت تأثیر قرار داده یا تغییر داده است ، لذت می برم.

چه چیزی باعث شد این منطقه را انتخاب کنید؟
من به ورزش ، همه انواع تناسب اندام و مزایای محیط آبزی علاقه دارم. من هر روز به اعضایی که زندگی آنها به هر یک از این روشها تغییر کرده است ، اعم از قدرت عملکردی ، حرکت ، کنترل درد یا فقط آرامش ، شهادت می دهم.

چرا عضو انجمن تناسب اندام پزشکی شدید؟
وقتی بدن ما ساخته و ساخته شد ، همیشه قصد داشت به یک مرکز تناسب اندام پزشکی تبدیل شود. در آن زمان ، مدیرعامل ما از یک مرکز درمانی در مکانی متفاوت از محل ما بازدید کرد و با دیدی برگشت تا این نوع امکانات را در اختیار جامعه و منطقه ما قرار دهد.

موسسه شما از اخذ گواهینامه از انجمن تناسب اندام پزشکی چه چیزی به دست آورده است؟
من فکر می کنم مزایای زیادی برای موسسه ما وجود دارد زیرا این موسسه به یک موسسه پزشکی معتبر تبدیل شده است ، اما جامعه و منطقه ما بیشترین سود را برده است. با دسترسی به انواع برنامه های بالینی ، توانبخشی جسمانی ، توانبخشی ، توانبخشی قلبی و برنامه های تناسب اندام در یک مکان ، جامعه ما توانسته است سالم و خوب رشد کند. هدف اصلی مرکز ما همیشه کمک به مردم برای “بهبود زودتر و سالم ماندن طولانی مدت” بوده است.

با تشکر ، جودی ، برای تأثیر مثبت بر بسیاری از افراد جامعه شما!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *