با آن کان آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی

دسته‌بندی نشده


به Ann Kehn ، مدیر آب و عضو تیم ایمنی ، در مرکز بهداشت و تناسب اندام در کالج محلی Washtenaw ، Ann Arbor ، MI خوش آمدید. مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC به تازگی سومین گواهینامه MFA خود را با موفقیت به پایان رسانده است – آنها از سال 2014 یک مرکز تأیید شده MFA بوده اند! متشکرم !!

آن تقریباً 12 سال در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC کار کرده است. او دارای مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر و گواهی صندوق های بهداشتی از کالج محلی Washtenaw است.

ما به تازگی با آن آشنا شدیم و در اینجا آنچه او باید بگوید …

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
وقتی برای شنا آموزش می دهم و تمرین می کنم و ورزشکارم پرش می کند. ممکن است یک فرد مسن مبتلا به آرتریت شدید باشد ، و در نهایت احساس کند که به سختی به صورت آزاد لغزش می کند. آنها را می بخشد. این ممکن است مشتریانی باشد که سالها شنا کرده اند و فقط مدتی است که از کار افتاده اند ، بنابراین فکر می کند Masters Meet می تواند موفقیت آمیز باشد. یا می تواند یک شناگر آینده باشد که بر ترس از قرار گرفتن در آب غلبه می کند. همه آنها با کار در آب بهتر زندگی می کنند. (واقعیت جالب: آن هر سال 50 دور در طول روز تولدش سفر می کند! عکس او را در زیر ببینید – او فقط 50 دور خود را در مسیر 51 ، آن به پایان رسانده است !!)

چه چیزی باعث شد این منطقه را انتخاب کنید؟
من به ورزش ، همه انواع تناسب اندام و مزایای محیط آبزی علاقه دارم. من هر روز به اعضایی که زندگی آنها به هر یک از این روشها تغییر کرده است ، اعم از قدرت عملکردی ، حرکت ، کنترل درد یا فقط آرامش ، شهادت می دهم.

مورد علاقه / موفق ترین ابتکار شما در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC کدام بود؟
دروس شنا! نه تنها شنا را یاد بگیرید ، بلکه شنا را بهتر ، راحت تر و با توجه به قابلیت های بدن خود یاد بگیرید. برای تمرین حتی اگر مشکلی دارید از شنا استفاده کنید. بنابراین بسیاری از افراد خود را “غیر ورزشکار” طبقه بندی می کنند ، در حالی که در واقع همه ما با توجه به توانایی های بدن خود ورزشکار هستیم. شنا برای بدن خوشایند است و هر کسی می تواند آن را انجام دهد!

چه توصیه ای می توانید به کسانی که تازه وارد این حوزه از آمادگی جسمانی می شوند ، بدهید؟ با همه کار کنید. همه پتانسیل دارند. هیچ کس برای آموزش ، کمک ، مربیگری ، آموزش و حمایت از من بیش از حد “هیچ” نیست. و هر عضوی از بدن ما باید از همان حسن نیت برخوردار باشد. ما باید با وقت ، توجه ، قدردانی و پذیرش خود سخاوتمند باشیم. در موسسه یکپارچه پزشکی ما ، همیشه باید توجه داشته باشیم که می تواند برای اعضا روز سختی باشد و باید صبور باشیم.

موسسه شما از اخذ گواهینامه از انجمن تناسب اندام پزشکی چه چیزی به دست آورده است؟
اعضای ما می توانند مطمئن باشند که هر کارمند برای محافظت از آنها آموزش دیده و به پیشرفت آنها کمک می کند. امکانات و رویه های ما با اطمینان از در نظر گرفتن همه جنبه های ایمنی ، اطمینان آنها را نیز تقویت می کند. ممکن است اعضای ما نتوانند از خدمات دیگر با خیال راحت استفاده کنند ، اما در اینجا می توانند اجتماعی باشند ، دانش خود را بهبود بخشیده و پیشرفت کنند.

دوست دارید خارج از کار چه کار کنید؟
من عاشق پیاده روی با خانواده و دوستان هستم! هرچه تعداد دنده ها کمتر باشد ، بهتر است! (توجه: راهپیمایی عکس آن را در Pictures Rocks National Lakeshore در شهرستان الجزایر ، MI ببینید!)

آیا در فعالیتهای خیریه یا اجتماعی شرکت می کنید؟
سرپرستی یک برنامه شگفت انگیز است که به کودکان این فرصت را می دهد. ما فرزندان خود را بزرگ کردیم و اگرچه سخت بود ، اما چیزهای زیادی آموختیم! اکنون ما این کار را برای هر فرزند خوانده ای که بزرگ می کنیم انجام می دهیم. هیچ کتاب آموزشی مانند فرزندان خودمان وجود ندارد ، اما ما سعی می کنیم در زندگی کودک پایدار باشیم. همه می توانند سرپرست باشند!

متشکرم ، آن ، برای الهام بخش شما در استخر و خارج از آن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *