بایدن: حمله روسیه به یکباره «محتمل» است/ برای هر اتفاقی آماده‌ایم«جمهور آمریکا اعلام کرد که رئیس جمهور روسیه به روسیه علی‌رغم اعلام کرد مسکو مبنی بر نیروهای خارج از کشور.

به گزارش ایسنا، به نقل از الجزیره، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که حمله به روسیه به این کشور «هنوز یک احتمال» است و گزارش ها مبنی بر دور شدن برخی از روسیه از مرزها هنوز توسط ایالات متحده تایید نشده است. است.

در ضمن هشدار درباره اینکه در صورت حمله به روسیه به روسیه، تحریم های غرب “آماده” است، افزود: “ما برای پاسخ قاطع به حمله روسیه به منطقه ای که بسیار محتمل است، آماده است.”

جمهوری آمریکا از روسیه روسیه تا از جنگ عقب نشینی کند و تهدید کرد، آمریکا “به دنبال رویارویی با روسیه نیست” اما در حمله مستقیم روسیه به آمریکایی ها در صورت “به شدت پاسخ خواهد داد” و متعهد از هر وجب از شد. عضو ناتو محافظت کند.

وی تاکید کرد: ایالات متحده و شرکاش برای “هر اتفاقی” آماده هستند و از دیپلماسی آغاز می کنند تا “پا. روسیه در صورت حمله به دولت بهای اقتصادی سنگینی خواهد پرداخت.

او توضیح داد که تحریم های “شدید” که در انتظار روسیه است “بزرگترین و مهم ترین مؤسسات مالی و صنایع بزرگ” را تحت تأثیر قرار می دهد و بار دیگر می کند که در صورت تهدید حمله پروژه “نورد استریم ۲” (خط انتقال گاز بین). روسیه و آلمان) دیگر نخواهد داشت.

باید گفت واشنگتن «تأیید نکرده» که نیروهای روسی مواضع خود را در مرز با کشور ترک کرده و به روسیه از ۱۵۰ هزار سرباز را در مرز با مرز و بلاروس مستقر کرده است.

گی گفت، هیچ تضمینی مبنی بر بازگشت این یگان ها به پادگان های نظامی وجود خود ندارد و تحقیقاتی در مورد آن وجود ندارد.

رئیس جمهور آمریکا تاکید می کند که آمریکا را هدف قرار نمی دهد و به دنبال بی ثبات کردن آن نیست

وی خطاب به مردم روسیه گفت: “من به مردم روسیه اطمینان می دهم که شما دشمنان ما نیستید و مطمئن هستم که جنگ با مردم را که با آن تاریخ، سنت ها و پیوندهای خانوادگی را نمی خواهید.”

باید بار دیگر تاکید کرد که «نه آمریکا و نه ناتو، موشکی در آمریکا مستقر نکرده‌اند و برنامه‌های خود را».

وی افزود: چند هفته است که ما با همکاری و شرکای خود در دیپلماسی بدون وقفه در حال حاضر هستیم و همیشه با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه تلفنی صحبت کردم تا به او بگویم که ما ادامه دیپلماسی را در بالاترین سطح برای دسته بندی به تفاهم کتبی بین. روسیه، ایالات متحده آمریکا و کشورهای اروپایی هستند.

رئیس‌جمهور آمریکا گفت: «ایالات دولت با روسیه در مورد نیاز به ادامه تحقیقات امنیتی دیپلماتیک در اروپا موافق است.» رئیس‌جمهور آمریکا گفت: «ایالات دولت با روسیه در مورد نیاز به ادامه تلاش‌های امنیتی دیپلماتیک در اروپا است. هدف ادامه دهنده.”

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری