بالاتر از نرخ تورم کرایه حمل و نقل عمومی در تهران پذیرفتنی نیستمعاون عمرانی شهرداری تهران گفت: افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی در هیئت تطبیق شهرداری تهران

لامحسین آرام در گفت‌وگو با ایسنا، درباره روند بررسی افزایش کرایه حمل و نقل عمومی و تصویب هیئت تطبیق مدیران تهران با تصویب نرخ شورای شهر تهران مبنی بر افزایش ۲۵ درصدی نرخ کرایه حمل و نقل عمومی، گفت: شورای اسلامی شهر تهران روز سه شنبه ۳ اسفندماه سال جاری افزایش نرخ کرایه. حمل و نقل عمومی را تصویب کرده است و هنوز به شهرداری تهران ابلاغ نشده است.

وی افزود: بر اساس آن چیزی که برخی از اعضای شورای شهر تهران اطلاع رسانی کرده اند و رسانه دا نیز اعل اگر افزایش در مرز ۲۵ درصد باشد، با توجه به اینکه نظر تهران، معاونان استاندار و سیاست های عمومی دولت روی همین عدد است، مشروط به اینکه نرخ کرایه ها کمتر از درصد تورم باشد، بلامانع است. البته هیئت تطبیق نیز باید این رقم را بپذیرد.

وی ادامه داد: مصوبه شورای شهر تهران باید به رئیس شورای شهر تهران ارسال شود و به یک اتوبوس، مترو و تاکسی رسیدگی شود، اگر شرایطی را که در سال های قبل باید انجام دهیم، انجام دهیم و با همکاری بین مدیران و شورای اسلامی شهر تهران انجام دهیم. وجود دارد، تاییدیه را می‌توان انجام داد.

معاون عمرانی استانداری تهران تاکید کرد: بی‌تردید هیئت تطبیق مدیران تهران افزایش نرخ کرایه‌ها

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری