باقرزاده: وضعیت نیروهای ارتباطی را تغییر دهیدیکی از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مردمی تاکید کرد: وزیر ارتباطات موظف است بر تغییرات ستاد ارتباطات نظارت داشته باشد و حقوق مستمری بگیران شرکت ارتباطات را تضییع نکند.

به گزارش ایسنا، علی اصغر باقرزاده در جلسه امروز (سه شنبه) مجلس با تشکر از کمک امدادگران هلال احمر در سیل اخیر اظهار کرد: دولت باید هر چه سریعتر تکلیف امدادگران هلال احمر را ساماندهی و مشخص کند. ممکن است. آنها گاهی ۲۴۰ ساعت در ماه خدمت می کنند، اما از حداقل دستمزد و بیمه معاف هستند.

وی گفت: برنامه سازمان برای تغییر وضعیت نیروهای شرکتی، نجاتگران هلال احمر نیز وضعیت آنها را تغییر می دهد.

باقرزاده در سند دیگری این سوال را مطرح کرد که چرا با وجود ابطال مصوبه هیات اجرایی دولت، هنوز برای پرداخت حقوق بازنشستگان تصمیم گیری نشده است؟ وی گفت: قانون برابری حقوق بازنشستگان باید هر چه سریعتر اجرایی شود.

نماینده مردم بابلسر در مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش گفت: در اجرای ارزشیابی معلمان برای صدور بخشنامه معلمان پیگیری و اجرا شود تا باعث دلخوری معلمان عزیز نشود.

وی از وزیر ارتباطات و فناوری خواست تا بر تغییرات ایجاد شده در نیروهای ارتباطات نظارت داشته باشد و حقوق افراد بازنشسته شرکت ارتباطات تضییع نشود.

در انتهای پیام