بازیکنان ایرانی در اردوی خارجی چه کسانی هستند؟سه بازیکن ایرانی که حضورشان در اردوهای خارجی اغلب مورد انتقاد قرار می گیرد، نقل مکان کردند.

به گزارش ایسنا، دویدن در فضای باز همواره یکی از سخت ترین موضوعاتی بوده که گاه مورد انتقاد قرار می گیرد. شاید بیشترین انتقاد از هزینه ها و اردوهای بالا احسان حدادی قهرمان دیسک آسیا و حسن تفتیان سریع ترین مرد ایران باشد.

اگرچه دو و میدانی از ۲۴ دسته تشکیل شده است و ورزشکاران بسیار فعال زیادی در رده های مختلف حضور دارند، اما ارتباطی که آنها در مقاطع مختلف روی آن تمرکز کرده اند محدود بوده و اکنون کار به مرحله حساسی در بخش های پایه رسیده است. او از کسب مدال در مسابقات ترکیه، آذربایجان و آسیای میانه خوشحال نیست.

حضور در اردوهای فضای باز با وجود به تعویق افتادن بازی های آسیایی و همچنین عملکرد ورزشکاران در سال های اخیر با وجود داشتن اردوی خارجی این سوال را ایجاد می کند که چرا همین روند ادامه دارد؟

احسان حدادی هم اکنون در آمریکا، حسن تفتیان در جامائیکا، فرزانه فصیحی در ترکیه. این سه ورزشکار که در المپیک هم حضور داشتند، هم اکنون به بهانه بازی های کشورهای اسلامی و آسیایی خارج از کشور هستند و باید دید عملکرد آنها در مسابقات رسمی چگونه خواهد بود.

انتهای پیام/