بازگشت شناگران معلول به شرایط مسابقاتسرمربی نیروی کار سراسری پاراشنا اظهار داشت: جام جهانی شنا در ایتالیا به شناگران کشورمان این شانس را داد به همان اندازه پس از سه سال یک بار دیگر به این رقبا ها برگردند.

علیرضا ایزدی در اظهار داشت وگو همراه خود ایسنا، همراه خود تعیین مقدار انجام ۲ شناگر اعزامی به این مسابقات، اظهار کرد: مسابقات جهانی شنای معلولان ایتالیا پس از سه سال دوری اجتناب کرده اند مسابقات، آمادگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخصص خوبی برای شاهین ایزدیار را انتخاب کنید و انتخاب کنید سینا ضیغمی نژاد بود. همراه خود محک زدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعیین مقدار مقابل حریفان آسیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ecu در شرایط بهتری برای ورزشی های پاراآسیایی چین کنار هم قرار دادن شوید.

وی اظهار داشت: {در این} مسابقات ایزدیار در ماده ۱۰۰ متر sb2 قورباغه سوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سینا ضیغمی نژاد چهارم شد، علاوه بر این در ۵۰ متر آزاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۰ متر انفرادی مختلط، ایزدیار چهارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجم شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضیغمی نژاد هشتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هفتم شد. به همین ترتیب. قرار شد پس از سه سال دوری اجتناب کرده اند مسابقات، نتایج برای شناگران کشورمان خوشایند باشد.

ایزدی خاطرنشان کرد: هر ۲ شناگر ما کدام ممکن است در پوشش کمیته سراسری پارالمپیک جزو چشم انداز های کسب مدال طلای ورزشی های پاراآسیایی چین هستند، در این دوران اجتناب کرده اند مسابقات رکوردهای مهمی را به تماس گرفتن شخصی گزارش کردند.

وی افزود: جام جهانی ایتالیا به معنای بازگشت شناگران کشورمان به شرایط رقبا بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث شد به همان اندازه همراه خود انگیزه بیشتری تمرینات شخصی را به همان اندازه مسابقات قهرمانی ملت کدام ممکن است در خرداد ماه زیر تذکر فدراسیون جهانی فوتبال برگزار تبدیل می شود یکپارچه دهند. برای مجوز ورود. ورزشی های پاراآسیایی چین.’ ردن.

ایزدی در طولانی مدت اظهار داشت: در جاری حاضر استعدادهای خوبی در منطقه شنای معلولان موجود است کدام ممکن است این موضوع ما را به کسب حداقل ۶ سهمیه در ورزشی های پاراآسیایی چین امیدوار می تنبل.

انتهای پیام/