بازگشت دوران نابینایی در برخی از دانشگاه های آمریکابا افزایش بیماری قلبی در ایالات متحده، برخی از دانشگاه های ایالات متحده قانون اجباری ماسک صورت را بازگرداندند.

به گزارش ایسنا به نقل از یودبلیونیوز. با افزایش شیوع ویروس کرونا در سراسر ایالات متحده، برخی از دانشگاه ها و سیستم های مدارس دولتی در ایالات متحده استفاده مجدد از ماسک را در داخل دانشگاه ضروری کرده اند.

یعنی سال تحصیلی رو به پایان است، اما این بیماری هنوز تمام نشده است.

اخیراً دانشگاه هاوایی اعلام کرده است که استفاده از ماسک صورت در تمام محیط های دانشگاه اجباری است. مگر زمانی که فرد تنها باشد یا در شرایطی که انزوای اجتماعی امکان پذیر باشد. دانشگاه گفت که این کار را انجام داده است زیرا تقریباً کل ایالت هاوایی اکنون در وضعیت عروقی قرار دارد.

دانشگاه دلاور با اشاره به تعداد روزافزون موارد و بستری شدن در بیمارستان در ایالت و سراسر ایالات متحده، اعلام کرده است که شرایط استفاده از ماسک بار دیگر در تمام مناطق دانشگاه اعمال می شود.

اخیراً، حداقل چهار پردیس دانشگاهی در پایتخت ایالات متحده، واشنگتن، با افزایش موارد کووید-۱۹ به سیاست قلبی سابق خود بازگشته اند.

بازگشت به پیروی دقیق از پروتکل پزشکی بر افزایش دانشجویان مبتلا به کووید-۱۹ در دانشگاه ایالات متحده، به ویژه دانشگاه واشنگتن تحمیل شده است.

انتهای پیام/