بازدید مسئولان روابط عمومی‌های آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از خبرگزاری ایسنا


ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مسئولان روابط عمومی ۱۳ شهرستان و منطقه آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات از خبرگزاری ایسنا بازدید کردند.

سید داوود موسویان، رئیس جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید گفت: خبرگزاری ایسنا اولین خبرگزاری دولتی و دانشجویی بوده که راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه خبرگزاری ایسنا با پیام مقام معظم رهبری مبنی بر «اخبار خوب، مفید و امید بخش مخابره کنید» شروع بکار کرده افزود: خبرگزاری ایسنا این موضوع را سرلوحه کار خود قرار داده است.

موسویان اظهار کرد: روابط عمومی دستگاه ها می‌توانند زوایای پنهان دستگاه و اداره خود را در حوزه های مختلف اطلاع رسانی کنند.

رئیس جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: روابط عمومی ها را بت دو طرفه مردم و مسئولان هستند و می توانند در تصمیم گیری های بهتر، موثر باشند.

موسویان با بیان اینکه مهمترین جایگاه یک دستگاه روابط عمومی است، خاطرنشان کرد: روابط عمومی ها باید به تعامل و همکاری مطلوب با رسانه‌ها به خصوص خبرگزاری‌ها توجه داشته باشند. در اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی روابط عمومی ها باید نقاط قوت و ضعف مخاطب داده شود تا بتواند موثر واقع شود.

بازدید مسئولان روابط عمومی‌های آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از خبرگزاری ایسنا

همچنین سید ولی موسوی، مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار ضمن تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات گفت: امیدواریم رویکرد و تحول جدید در آموزش و پرورش را با کمک روابط عمومی‌ها شاهد باشیم.

وی افزود: دنبال انجام کارهای خلاقانه از سوی روابط عمومی های آموزش و پرورش استان هستیم، روابط عمومی باید به جایگاه واقعی خود برگردد.

موسوی هدف روابط عمومی ها و رسانه ها را آگاهی بخشی عنوان کرد.

بازدید مسئولان روابط عمومی‌های آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از خبرگزاری ایسنا

همچنین عیسی فتحی، سردبیر خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار ضمن تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات گفت: خبرگزاری ایسنا روز ۱۶ آذر سال ۱۳۷۸ به طور رسمی وارد عرصه اطلاع رسانی کشور شد و در سال ۱۳۷۹ در استان کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شد.

وی افزود: این خبرگزاری تنها از دانشجویان به عنوان خبرنگار پذیرش می کند و با فضای دانشجویی تمام تلاش ما در خبرگزاری ایسنا این است که اخلاق حرفه ای را رعایت کرده، امانتدار باشیم و اخبار صادقانه و بدون حب و بغض منتشر کنیم.

فتحی با بیان اینکه خبرگزاری ایسنا در رتبه بندی های کشور از خبرگزاری‌های برتر به شمار می‌رود از نظر اعتبار خبری نیز جزء برترین است، اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۴۰۰ در بین استانهای کشور رتبه اول را کسب کرد.

بازدید مسئولان روابط عمومی‌های آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از خبرگزاری ایسنا

انتهای پیام