بازدهی و بهره‌وری علمی دانشگاه سهند قابل تحسین استایسنا/آذربایجان شرقی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به درخشش دانشگاه صنعتی سهند در عرصه‌های علمی، گفت: بازدهی و بهره‌وری علمی دانشگاه سهند قابل تحسین است.

محمدعلی زلفی‌گل روز سه‌شنبه، ۱۰ خرداد ماه، در آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه صنعتی سهند اظهار کرد: باید بین افرادی که به صورت مرسوم و عادی فعالیت علمی دارند و کسانی که با تلاش مضاعف در رشته‌ی خود تحول آفرینی می‌کنند، تفاوت باشد و افراد تلاشگر تشویق شوند.

وی ادامه داد: در آیین نامه ارتقاء اعضای هیأت علمی، برای اعضای هیأت علمی که در زمینه‌ی ترویج علم در کشورفعالیت علمی بینالمللی، اختراع و نوآوری، فعالیت فرهنگی و پژوهش کاربردی فعالیت ویژه داشته باشند، پایه‌ی تشویقی تا پنچ پایه در نظر گرفته می شود.

وزیر علوم از خدمات دکتر قره‌باغی در زمان تصدی مدیریت این دانشگاه و پیشرفت‌های خوب این دوره قدردانی و به دکتر فاتحی‌فر سرپرست دانشگاه توصیه کرد حتماً از تجربیات روسای قبلی استفاده کند.

وی در پایان ضمن معرفی دکتر اسماعیل فاتحی‌فر به‌عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی سهند از خدمات و تلاش‌های دکتر مصطفی قره‌باغی و نیز روسای پیشین این دانشگاه قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا، در این آیین از خدمات دکتر مصطفی قره باغی، رئیس سابق دانشگاه صنعتی سهند تقدیر و دکتر اسماعیل فاتحی فر به‌عنوان رئیس جدید دانشگاه معرفی شد.

انتهای پیام