ایسنا زنجان در رویداد هشتم موفق به کسب ۶ تاروت شدایسنا/زنجان خبرگزاری ایسنا به همراه روزنامه صد زنجان هر کدام با دریافت ۶ لوح از مهمترین بخش و موضوع هشتمین رویداد مطبوعاتی، خبرگزاری ها و مراکز خبری منطقه زنجان رکوردار امسال شدند. دسته بندی های مختلف

مراسم اختتامیه هشتمین نشست خبری، خبرگزاری ها و مراکز خبری منطقه زنجان عصر دیروز ششم مردادماه در سالن همایش های بین المللی رزبه زنجان برگزار شد. رتبه دوم، دو مقام سوم و یک مقام، شایسته تقدیر از موضوع و مهم ترین قسمت آن است، بر این اساس که در خبرگزاری ها و مراکز خبری منطقه پیشتاز بوده و شانه به شانه عقب نشینی کرده است. . در حالی که روزنامه سده زنجان نام های مختلف رویداد هشتم را بر عهده گرفت.

بخش اصلی هشتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و مراکز خبری منطقه زنجان زهرا فتحی از خبرگزاری ایسنا با اثر «آهای رفتگان و بازنگشتگان» عنوان اول را در بخش گزارش کسب کرد. رتبه دوم این رشته به زهره میریسی خانی با مقاله «ماجرای قبور وقفی در زنجان» از روزنامه سده زنجان و رتبه سوم گزارش به حسین عباسی از پایگاه خبری موج رسا با مقاله تعلق گرفت. سیاست های غلط صادرات فرش را متحول کرد.

همچنین در بخش گزارش هشتمین جشنواره خبرنگاری، خبرگزاری ها و مراکز خبری منطقه زنجان، سه اثر از سوی داوران شایسته تقدیر شناخته شدند. یوسف قزلباش از خبرگزاری ایسنا در مطلبی نوشت: زنجانی ها نان را به قیمت دیروز می خورند. به همراه فاطمه توشسی از مجله موج بیداری برای اثر «بچه بر دوش دارم» و حسین عباسی از پایگاه خبری موج رسا برای اثر «گلوله به سنگ افتاد» به عنوان سه اثر شایسته شناخته شدند.گزارش. در طول این جشنواره

در بخش مصاحبه جشنواره هشتم، داوران هیچ اثری برای مقام اول ارائه نکردند که زهرا رسولی از خبرگزاری فارس با اثر «پوکه فشنگی با دست آشکار» قاتل بادیگارد مقام دوم این بخش را کسب کرد. ” پریسا یوسفی از خبرگزاری ایسنا با اثر “مراش و بلوبین زنجان، دروازه کت و شلوار” به همراه فائزه تقی لو از مجله ندای شهروند مشترکاً در رشته مصاحبه شغلی «نگاه برخی مراجع به هنر ناراحت کننده» مقام سوم را کسب کردند.

در بخش اخبار هشتمین جشنواره، صغری محمدی از مجله وزین زنجان با مقاله «رانندگان کامیون و خودروهای سواری بین شهری زنجان بیمه می شوند» برنده جایزه اول این رشته شد. فاطمه تاجبخش از خبرگزاری ایکنا با مقاله ای با موضوع اهدای ۱۰۰ سکه برای آزادی زندانیان زنجانی و لیلا محمدی از روزنامه سده زنجان برای «نگرانی از ورود نمک به چاه طارم برای جذب» به همراه زهرا مقام دوم را کسب کردند. پایگاه خبری بیات موج رسا با اثر «ورودی مرکز شهر دژمند ایجرود محکم نیست» عنوان سوم مشترک را از آن خود کرد.

در قسمت عنوان هشتمین دوره مطبوعات، خبرگزاری ها و مراکز خبری منطقه زنجان، داوران هیچ اثری را شایسته رتبه اول ندانستند. عنوان دوم این بخش یوسف قزلباش از خبرگزاری ایسنا در مطلبی با عنوان «گران شد؛ بازار شیر شیر شد. زهرا میریسی خانی از «ده سال ویرانه ویرانه» ساد زنجان به همراه وحید حاج سعیدی از آسمان زنجان نیوز عنوان سوم مشترک این رشته را کسب کردند.

معصومه نوروزی روزنامه سده زنجان در رشته مقالات، نوشته ها و سرمقاله ها برای اثر «خلوتگه راز» مقام اول را کسب کرد. محمد کریمی از پایگاه خبری موج رسا با مقاله «نان به ترس پسامند» مقام دوم را کسب کرد. زهرا رسولی از خبرگزاری فارس با «خدایا ما را غافلگیر نکن» برنده جایزه سوم این رشته شد. همچنین در این رده داوران رحیم مقدمی را از خبرگزاری مهر برای مقاله «مدیر بومی زنجان نیاز به بازتعریف» شناختند.

در بخش عکس هشتمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و مراکز خبری منطقه زنجان، عنوان اول به مهدی الماسی از خبرگزاری مهر برای اثر «نجات چوپانان از کوه های برفی زنجان» رسید. حسین عباسی از پایگاه خبری موج رسا برای اثر «بازگشت به شالیزارهای طارم» برنده جایزه دوم این رشته شد. احسان تقی‌گلو از خبرگزاری ایسنا درباره اثر «پاییز هزار رنگ ایران در هند» او در رشته عکاسی جایزه سوم را دریافت کرد.

در آخرین بخش از بخش اصلی رویداد، برای طراحی و صفحه آرایی، جوایز اول تا سوم به مهدی سهرابی از صدای زنجان، فاطمه تشسی از مجله موج بیداری و حدیثه ناصر از مجله پیام زنجان اهدا شد. همچنین جواد کریمی از روزنامه زنگان امروز به همراه سکینه محمدی از نشریه بیان خدابنده و آثار تجاری زنجان از سوی داوران شایسته تقدیر شناخته شدند.

برگزیدگان بخش موضوعی رویداد نیز اعلام شدند که مجله کسب و کار زنجان و خبرگزاری شبستان با موضوع تبیین جهاد، مجله بیان خدابنده با موضوع گام دوم، مجله وزین زنجان با یک صفت امید آفرینی بودند. ، زنجان. روزنامه صدا و خبرگزاری ایمنا با محوریت چالش ها و آسیب های جامعه و فرهنگ، خبرگزاری ایرنا به همراه خبرگزاری ایلنا و سایت تحلیل بازار با شعار سال خبرگزاری ایکنا یکتا – لهجه خانواده و ایرانی است. – حیات اسلامی، خبرگزاری مهر ایسنا با موضوع انرژی، آب و محیط زیست و خبرگزاری تسنیم در این بخش برای شعار، شهدا و مقاومت جوایزی دریافت کردند.

در انتهای پیام