ایران با دست خالی توانسته است اطلاعات خود را در سراسر جهان پخش کندایسنا/ چهارمحال و بختیاری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمن دلسرد شده است، توانسته است اطلاعات خود را در دنیا پخش کند و صف آرایی کند و جایگاه خود را بالا ببرد. شمشیر و سخن گفت.» در جهان.

سردار حسین سلامی روز ۳۰ خرداد با حضور در اجلاسیه ۱۱ هزار شهید عشایر کشور به میزبانی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بیش از ۳۰ سال است که سفیر نجات، عزت و پیشرفت انقلاب اسلامی بوده اند، گفت:

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: معتقدم هر جامعه، قوم و ملتی بازتاب طبیعتی است که در آن زندگی می کند و امروز چهارمحال و بختیاری میزبان جامعه عشایری از ۲۶ منطقه کشور است. که گرد هم آمدند. از دل طبیعت رنگارنگ.»

وی افزود: عشایر لر، قشقاچی، عرب، کرد، آبی، ترکمن و… از نقاط مختلف جهان با یادآوری آیه قرآن، این عشایر با لباس های رنگارنگ و فرهنگ های مختلف همگی نماد وحدت هستند. عشایر رنگ طبیعت به خود گرفته و به قله های سربلندی و عزت صعود کرده اند.

سلامی تاکید کرد: عشایر به زور از کوه و موش درس گرفته اند و دلشان برای دفاع از نظام جمهوری اسلامی و مبانی اسلام آماده است، خدا را می طلبند اما در روی زمین برای برخورداری از الطاف الهی تلاش می کنند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه عشایر مانند طبیعت سخاوتمند هستند، افزود: به این امر معروف است.

وی افزود: عشق عشایر و چهارمحال و بختیاری ها به قمر بنی هاشم (س) روشن است و نام تیپ قمر بنی هاشم پرستیده و شهدای طوایف مختلف نمونه هستند. اشتیاق و صداقت آنها قبایل کوهستانی هستند و ما با ایمان و اخلاص درود می فرستیم.

سلامی با بیان اینکه ایستادگی ایران در برابر اسلام در جنگ بزرگ جهانی به نفع جهان اسلام و کشور بود، گفت: نمی توان جامعه قوی داشت.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: ایران پشتوانه ای جز خدا ندارد، آمریکا می خواهد ایران را عقب مانده، ناامید و نیازمند به بیگانگان معرفی کند، در کشور ما روحانی اما امام خمینی (ره) است. تو ایستاده ای.» و بعد از جنگ تحمیلی کشور را از استکبار بیرون راند.

وی تاکید کرد: امروز پس از رحلت امام خمینی(ره) و دستان مجاهد ایشان، رهبر انقلاب همچون حضرت ابوالفضل(ع) پرچم امام حسین(ع) را به اهتزاز درآوردند و پرچم انقلاب اسلامی را نیز به اهتزاز درآوردند. “

سلامی تاکید کرد: ممکن است ۱۱ هزار شهید عشایر در کشور بخوابند و عشایر نتوانند ادامه دهند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه نتیجه مقاومت عشایر در برابر طاغد و دشمن در کشور است، گفت: عشایر همچنان پابرجا هستند، دشمن جمهوری اسلامی دشمن است. از جنبه منفی، می بینیم که صهیونیسم رو به زوال است و ایالات متحده نیز هیچ آسیبی ندیده است.

وی تاکید کرد: تاریخ جمهوری اسلامی ایران بسیار موفق بوده است، اما دشمنان جمهوری اسلامی برنگشته اند، او سرگردان و ضعیف است، به دنبال راه فرار است اما بدون کمک ایران توانسته است. تا هوش خود را در سراسر جهان گسترش دهد، صف آرایی کند، شمشیر خود را بالا ببرد و پیام خود را در سراسر جهان منتشر کند.

سلامی ادامه داد: در ۴۴ سال گذشته ملت ایران فعال و سربلند بوده است و امروز شاهد برگزاری مراسم بزرگداشت شهدا هستم و دشمن آمده است به آن پناه ببرد، یک مشت قاتل که حرف می زنند و حمایت می کنند. مال خودش دهان دشمن فکر می کند که می تواند «قلب مردم ایران اسلامی که صدها هزار شهید را به یاد می آورد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: مردم ما همان مردمی هستند که می خواهند در روز مالیات و اسارت اهل بیت امام حسین (ع) خدمت کنند، خائن به ایران همان است. دشمن می خواهد جوانان را از کشور خارج کند.» اما ملت ایران از این توطئه آگاه است.

وی افزود: شب ما این است که در مقابل ملت ایران جان خود را فدا کنیم و انقلاب زنده و زنده خواهد بود و شهادت مرگ نیست بلکه سرآغاز حیات جاویدان و سربلندی اسلام است شهدا رشد و نمو خواهند کرد. برای خدا “

سلامی با تاکید بر اینکه این ملت با شهدا زندگی می کند، گفت: زندگی ملت با ایمان و شهادت می گذرد. ما از شهدا یاری می جوییم و واسطه لطف و رابطه خداوند هستیم. ما تا آخر اینجا هستیم و خسته نمی شویم، جهاد به ما حیات و روحیه و نشاط می دهد.

فرمانده سپاه پاسداران گفت: مشکل برای مردم بزرگ است و بدون راه های مستحکم به دست نمی آید پس باید تلاش کرد و خانواده های شهدا باید مانند شهادت مقام معظم رهبری مجاهدین باشند. “

انتهای پیام/