ایجاد جایگاه‌های عرضه کالاهای اساسی عید و ماه رمضان توسط شهرداری مشهدایسنا/ خراسان رضوی شهردار مشهد گفت: شهرداری ایجاد ۱۰۰ نقطه در سطح شهر دارد تا مردم مایحتاج خود را با قیمت مناس

سید عبدالله ارجائی، امروز ۲ اسفندماه در جلسه بیست و هشتمین جلسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد که در تالار شهر برگزار شد، اظهار داشت: ما محدویتی برای تامین زیرساخت و مایحتاج مردم نداریم و به میزانی که دولت این کالای اساسی را تامین می کند. هم بسترها را برای ارائه می‌کنیم. به همین منظور مدیر و معاونت خدمات شهری از سوی شهرداری به این کار مشغول شدند.

وی ادامه داد: سازمان ایجاد صد نقطه در سطح شهر تا مردم مایحتاج خود را با قیمت مناسب ان

همچنین مسعود رضوی، رئیس سازمان میادین و ترهبار شهرداری مشهد نیز درمورد برنامه های شهرداری برای ایام عید گفت: ۱۳ جایگاه موقت برای عرضه میوه و تره بار و اقلام نیاز را با قیمت تولید و مناسب در شهر مشهد ایجاد کنیم که این موقعیت ها در مناطق مناسب شهری ایجاد شود. و ملاحظات ترافیکی در نظر گرفته شده است.

وی افزود: همچنین ۳۰ فروشگاه ارزاق عمومی را هدف‌گذاری مردم تا ۷۰ی اساسی و پرمصرف در آن فآ ۱۴ مرکز فروش میوه وتره بار با عرضه هفت قلم کالای پر مصرف با قیمت میدان بار و چهار جایگاه موقت

رئیس سازمان میادین و ترهبار شهرداری مشهد ادامه داد: پنج مورد عرضه خواهد شد تا کالاهای مورد نیاز زائران را با ۱۰ درصد زیر قیمت مصرف کننده تامین کند. علاوه بر این قرار است در ورودی‌های شهر دو جایگاه از ۲۵ اسفندماه برای زائران تجهیز شود تا کالاهای شاد.

رضوی با اشاره به اینکه با آستان قدس رضوی شورای عالی نظارت انجام شده است تا در ۵۲ کیوسک آستان قدس رضویه های مورد نیاز را با ۱۰ درصد تخفیف عرضه می کند، بیان کرد: نگرانی ما این است که چرا تولید مستقیم محصولات وجود ندارد. به همین منظور از مجریان دعوت می شوند که در صورت حضور در مراکز شهرداری به صورت رایگان حضور در پی ههو ر در این زمینه آگهی‌های فراخوان از ابتدای سال انجام شده است.

وی ادامه داد: در همین راستا ۵ درصد فضاها در مراکز شهرداری به طور رایگان در اختیار تولید کنندگان اس اص همچنین‌هایی را در حاشیه شهر مکان می‌توانیم تا بتوانیم گوشت‌های کشاورزی را به صورت مستقیم با قیمت انجام دهیم.

انتهای پیام